Jump to content

agrokor-tromjesečno zapošljavanje....pravnik pripravnik


vale1402K

Preporučene objave

ja sam se javila, i čini mi se da su me zvali danas prijepodne, imam propušten poziv (provjerila sam na netu), nisam ih zvala natrag, a mislim da ni neću jer bila sam na 2 agrokorova testiranja (belje i vupik) i ispiti su bili čisto psihološki, pa ako budu i sad čisto sumnjam da ću ići, ako kojim slučajem ponove poziv, a i sad je krenuo "posao" popisivača stanovništva...

ako netko ima saznanja kakvo će biti testiranje neka javi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vale1402K je napisao:

da i ako je tko dobio poziv za kada ga je dobio? mene su zvali za sutra u 13 h hotel Panorama, dvorana 1

 

Ej,pozdrav! Evo i mene su zvali isto za sutra u 13h. A ak ko zna kakva su ta njihova psihološka testiranja? Mislim, tu se nemaš kaj spremit..a kolko sam skužila traže samo 1 pripravnika pravnika...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok svima,

 

i mene su zvali za testiranje sutra. Već sam bila na njihovom testiranju za pripravnika pravnika za Vupik prije nekih mjesec dana. Testiranje se sastoji od 3 dijela. Svaki je dio vremenski ograničen. Prvi dio se sasatoji od verbalne komunikacije gdje treba odrediti koje 2 riječi fale (fale prva i zadnja riječ,a smisao rečenice je da bude nešto naprama nečemu je isto kao nešto napramu nečemu), drugi dio testa je bila numerička komunikacija, tj. matematika. I to prava matematika, jednadžbe s 1 nepoznanicom, razlomci, a treći dio je bio klasični test inteligencije. Mislim da će i sutra biti takvo testiranje, jer koliko sam čitala po forumu Agrokor uvijek ima ista testiranja za sva radna mjesta. Ukoliko bude drugačije neka sutra netko stavi na post...

 

Pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Razgovor danas...

Recite nešto o sebi... ja kazem 5,6 recenica o sebi, ona me pita zar je to sve sto imam reci i ako je da nezna zasto uopoce razgovaramo...ja nastavljam pričati o sebi što nema nikakve veze s nicim jer najbitnije sam rekla vec i kaze ona ajde dobro

Zašto ste se baš tu prijavili za posao, zašto ne neki odvjetnički ured? omg kaj da na to odgovorim, pa prijavljujem se na sve hocu poceti raditi... Ali odgovaram da me bas zanima posao pravnika u firmi, da se ne vidim u odvj uredu...Slijedi pitanje a zašto ne a što fali odvjetnicima,da li možda nešto ne valja s tim zanimanjem?

Što bi htjeli raditi u agrokoru? Odgovaram da me jako zanima trgovačkko pravo i pravo društava na što ona pita što točno iz prava društava, ja odgovaram sve a ona e nemoze sve nesto mora biti posebno i tako jos 3 puta i onda je rekla dobro javit cemmo vam se za 2 tjedna...

Sve u svemu jedan vrlo nadrkan razgovor nimalo ugodan barem meni, vise mi se cinilo kao podjeb... nego razgovor za posao... Valjda sam naletjela na takvu osobu, nadam se da ce vama biti ugodnije iskustvo! Sretno svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Leuta je napisao:

Razgovor danas...

Recite nešto o sebi... ja kazem 5,6 recenica o sebi, ona me pita zar je to sve sto imam reci i ako je da nezna zasto uopoce razgovaramo...ja nastavljam pričati o sebi što nema nikakve veze s nicim jer najbitnije sam rekla vec i kaze ona ajde dobro

Zašto ste se baš tu prijavili za posao, zašto ne neki odvjetnički ured? omg kaj da na to odgovorim, pa prijavljujem se na sve hocu poceti raditi... Ali odgovaram da me bas zanima posao pravnika u firmi, da se ne vidim u odvj uredu...Slijedi pitanje a zašto ne a što fali odvjetnicima,da li možda nešto ne valja s tim zanimanjem?

Što bi htjeli raditi u agrokoru? Odgovaram da me jako zanima trgovačkko pravo i pravo društava na što ona pita što točno iz prava društava, ja odgovaram sve a ona e nemoze sve nesto mora biti posebno i tako jos 3 puta i onda je rekla dobro javit cemmo vam se za 2 tjedna...

Sve u svemu jedan vrlo nadrkan razgovor nimalo ugodan barem meni, vise mi se cinilo kao podjeb... nego razgovor za posao... Valjda sam naletjela na takvu osobu, nadam se da ce vama biti ugodnije iskustvo! Sretno svima!

 

Ajoj, baš mi je žao da si to morala proć, mislim nemam riječi kaj si oni sve dozvoljavaju, pogotovo te ženskice umišljene niti da su 3 stepenice iznad nas, užas...sad iskreno i nemam neku volju da me pozovu na razgovor jer mi takvo ponižavanje ne treba :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija