Jump to content

Otvorene molbe?


ryce

Preporučene objave

Slala sam u okolne gradove i njima i j.bilježnicima ali nikad nisu odgovorili, puno im valjda ljudi se tak javlja pa im se ne da svima odgovarat..a svoje domaće sam osobno išla od vrata do vrata ali ne trebaju nikog..a i prije će uzet nekog poznatog i po preporuci nego nekog nepoznatog,tak da probaj možda tebi uspije. :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da bi bila najbolja varijanta na nazoveš na telefon i pitaš jel uzimaju vježbenike. Ako kažu da nisu (a vjerojatno je upravo to ono što će velika većina reći), pitaj jel im možeš donijet otvorenu molbu i životopis pa ako im slučajno kroz idućih pola godine/godinu netko zatreba da imaju nekoga pri ruci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

samo šalji, ali ne nadaj se odgovorima jer se otvorene molbe dobivaju svakodnevno.

ne košta te ništa da mailaš lijepi kraći e-mail i pdf-an CV na 100 adresa, ali unaprijed budi spremna da će ti odbijenicu poslati njih 5, 1 te pozvati na razgovor, a od 94 ni a ni b.

ipak, ako oglasa nema, po meni se isplati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija