Jump to content

ovrha od strane eos matrixa


me2d

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima.....

 

Toliko sam ljut dok sam ovo pisao da iskre frcaju s mene....

 

Dakle, imao sam dugovanje prema tele2 koje su oni nakon samo jedne opomene poslali kod gospode iz eosa....

Navlačio sam se s njima ima skoro dvije godine....

Malo po malo plaćao i tako odugovlačio.....

Međutim sa 1330 kuna je to otišlo na kakvih 400, da bi opet bilo 670 ako se ne varam.....

Ovdje nastaje problem ja sam to uplatio dan prije nego sam primio od njihovog odvjetnika opomenu u kojoj je on zaračunao 300 kuna trošak iste....

 

Sad ja zovem njima i kažem pa reko platio sam vam razliku od glavnicu i tu vašu kamatu a vi meni šaljete opomenu koju opet meni naplačujete..... "vi to morate platiti.. blalala"

 

da bi nakon mjesec dana šutnje opet dobio da sam dužan eosu 480 kuna....

 

EDIT: zaboravio napisat da sam malo dužan odvjetniku malo njima....

 

pa gdi je njima kraj.... :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sad su i mene zvali zbog "duga" i nisam siguran da bi prošli na Sudu, jer ako Sud zatraži ispise telefonskih poziva utvrdit će se da sam zatražio raskid ugovora u roku i da sam prigovor poslao u roku, i nisam dobio odgovor na njega nego su "dug" predali EOS Matrixu pa smatraju da neznam ništa iz Prava al stalnim zivkanjem i prijetnjom sudom pokušavaju to što prije naplatiti.

Smiju li oni tako nazivati i prijetiti tužbom ili se smije i kome prijaviti uznemiravanje?

Znači platio si dug i opet kamate? Sad mi je rekao da ako platim dug neće mi zaračunati kamate i stvar je riješena.Znači da se neuzdam u obećanje jer onda muzu dok žele?

Molio bi da netko da pravni savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija