Jump to content

DSI 28.01.2012.

chingra

Preporučene objave

Misss je napisao:

Ja sam poslala prijevu 23.12. I nisam još dobila poziv... Je li to moguće? Ima li koga ovdje ko je poslao oko toga datuma pa da je dobio već poziv?

ja sam ih dobila oko 20tog 12.i rekli mi da je sve već popunjeno da zovem tj šaljem poslije 14.01.2012. eto, možda ti je tu odg.zšto nisi dobila poziv

Dijeli na drugim stranicama

Rex_Croatorum je napisao:

Ima li koja dobra duša da mi pošalje ažuriranu skriptu za državni stručni ispit na: tdodig34@gmail.com ? -VŠS - upravni pravnik sam i ispit mi je u drugom mjesecu.

Hvala unaprijed ;)

Hej, kada si poslalo/la prijavu za državni i kada ti je došlo rješenje o tome kada ti je ispit?

ej tomilica, ma nema na čemu!!!

i ja sam vježbenik u gradskoj upravi. u onoj uredbi ti sve piše,a koliko se sijećam treba preslik diplome ( ili nekog drugog dokumenta o završenom školovaju ), radne knjižice, rješenja o prijmu i opis poslova koje obavljaš i koje pretežito obavljaš ( jako važno ).

ja sam si sve to sama prikupila i ispunila, samo su mi potpisali.

pitaj nekog tamo gdje radiš da li si to moraš sama ili će te prijaviti netko drugi.

puno ti hvala na odgovoru, anjas24

samo mi još napiši da li si kupovala vježbeničku knjižicu, tj. da li si ju priložila....ja sam primljena na temelju ugovora o radu na određeno kao vježbenik volonter a tu baš nije preciziran opis poslova....pa neznam treba li mi onda vježbenička knjižica???

ili drugi, ako nešto znate o tome pa mi napišite, hvala vam unaprijed!!!

• 2 tjedna kasnije...