Jump to content

Raskid kupoprodajnog ugovora


tomo2801

Preporučene objave

Poštovani,

Prije par dana sam kupio automobil vw passat, gospodin od kojeg sam kupio automobil je tvrdio da je s automobilom sve u redu, međutim nakon temeljnog pregleda utvrdio sam da je automobil imao udes te da mu fale zraćni jastuci na suvozačevu mjestu. uz sve to provjerom na tehničkom pregledu utvrđeno je da kilometraža vraćena za cca 300000km. Zvao sam dotičnog gospodina i ponudio mu da raskinemo ugovor o kupoprodaji našto on nije prostao. Što mi preostaje da napravim. Svaka pomoć je dobrodošla. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

tomo2801 je napisao:

Poštovani,

Prije par dana sam kupio automobil vw passat, gospodin od kojeg sam kupio automobil je tvrdio da je s automobilom sve u redu, međutim nakon temeljnog pregleda utvrdio sam da je automobil imao udes te da mu fale zraćni jastuci na suvozačevu mjestu. uz sve to provjerom na tehničkom pregledu utvrđeno je da kilometraža vraćena za cca 300000km. Zvao sam dotičnog gospodina i ponudio mu da raskinemo ugovor o kupoprodaji našto on nije prostao. Što mi preostaje da napravim. Svaka pomoć je dobrodošla. Hvala.

 

riještiti problem pajserom !

nažalost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija