Jump to content

Osiguranje auto police???


Emperor

Preporučene objave

Molio bih nekoga za odgovor...

10 mj. 2010. godine sam osigurao auto u Triglav osiguranju. Dogovor sa osiguravateljem je bio da mu u 5 rata donesem po 378kn, što sam i činio, s tim da sam u predzadnjoj rati uplatio i zadnju.

Pri sklapanju osiguranja za isti auto u 10. mj. 2011. godine

sam promjenio osiguravajuću kuću jer je bila povoljnija, a staro, koje nije više vrijedilo (triglav osiguranje), skupa sa uplatnicama sam bacio u koš.

Sada mi dodje opomena nakon više od godine dana da moram uplatiti 1500 i nešto kuna je im kao nisam uplatio zadnje 4 rate.

Osiguravatelj se sjeća da sam bio redovan, ali kaže da on tu ne može ništa jer više tamo ne radi.

Njegov bivši kolega mi kaže da je taj isti čovjek dobio navodno otkaz jer je krao novce.

Znači opomena za prvi ne uplaćeni (po njima) mjesec je 12.2010. godine, a opomena dodje u 02.mj. 2012. godine.

Ima li kakve šanse bez uplatnica dokazati da sam ja to platio i mogu li oni tek nakon godinu dana i više slati opomenu ili je to kasno?

Imam li kakve šanse da ne plaćam ponovo nešto šta sam već platio?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokažite im potvrdu o plaćanju.

 

Ja moje sve čuvam, plaćam internetom i isprintam kad mi koja treba.

 

Autopolice plaćam kreditnom katricom. Ne pristajem ni na što drugo i takve stvari mi se ne događaju.

 

Ako vi svoje potvrde nemate, platite ponovo pa im pokažite tu novu.

 

Druge mogućnosti jednostavno nema.

 

Taj što je krao očito vam je izdao potvrde koje nije ni imao na zaduženju niti ih je prikazao poslodavcu, prevareni ste, izvolite podići kaznenu prijavu protiv njega i to sa imovinskim zahtjevom, dokaz vam jedino mogu biti one uplatnice koje ste bacili u koš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Pozdrav, imam identičan slučaj kao i vi, čak je i auto osiguran u isto vrijeme , u 10 mjesecu 2010, i uglavnom sve je isto kao i kod Vas, imam ročište 13.2.2014. pa ću vam javiti kako sam prošao, sada baš nemam nešto vremena, pa ću dopuniti post navečer, uglavnom podnio sam par prijava pa sada čekam na postupanje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija