Jump to content

Velik ovrha, stvarno trebam pomoć!


anchy_bananchy

Preporučene objave

E ovako, imam veliki problem sa ovrhama. Naime, imam ovrhu i od t-coma i od vipa od računa koji su se iz 2004 i 2006 god. od nekih 500 kn popeli sada sve zajedno na oko 30 000kn duga! To je sve sjelo meni na banku i uzeli su mi primanje s burze, da bi na fini saznala, tek tad, da se to toliko popelo i da postoji. Znači nitko me nije obavijesti pismeno ili bilo kako o tome. I bez pitanaj su mi uzeli zaštićena primanja!! Koliko znam tada je to vip učinio a sada je sjeo i t-mobile. Sada imam zaštićeni račun i njega ne diraju.

Ne znam koliko se to zakonski može i smije li se to tako radit ali mene zanima kako da ja to otplatim ako NE RADIM? a kamate mi samo rastu?? Kako da zaustavim bar te kamate? Kome da se obratim?? Očajna sam i ne znam šta da radim, strah me uopće više otići na Finu i pitati dokle se to popelo !! Da li da te odvjetnike molim da zaustave kamate? Kako da to riješim?? :((

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E ovako, imam veliki problem sa ovrhama. Naime, imam ovrhu i od t-coma i od vipa od računa koji su se iz 2004 i 2006 god. od nekih 500 kn popeli sada sve zajedno na oko 30 000kn duga! To je sve sjelo meni na banku i uzeli su mi primanje s burze, da bi na fini saznala, tek tad, da se to toliko popelo i da postoji. Znači nitko me nije obavijesti pismeno ili bilo kako o tome. I bez pitanaj su mi uzeli zaštićena primanja!! Koliko znam tada je to vip učinio a sada je sjeo i t-mobile. Sada imam zaštićeni račun i njega ne diraju.

Ne znam koliko se to zakonski može i smije li se to tako radit ali mene zanima kako da ja to otplatim ako NE RADIM? a kamate mi samo rastu?? Kako da zaustavim bar te kamate? Kome da se obratim?? Očajna sam i ne znam šta da radim, strah me uopće više otići na Finu i pitati dokle se to popelo !! Da li da te odvjetnike molim da zaustave kamate? Kako da to riješim?? :((

 

tebe neko debelo šiša(guli)

dug 500,00kuna od 2004,2006.godine

zar su kamate 1000%

olovku ,papir (ili digitron)u ruke i izračunaj kamate.

prouči i Zakon o kamatama,Zakon o obveznim odnosima

ili kod odvjetnika po savjet ( košta ali puno manje od onog što su ti uzeli).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da, nemoguce je da je dug od 500,00 kn od 2004. godine dosao na 30.000,00 kn. najbolje saznati broj rješenja i ovrsi i odvjetnički ured koji zastupa ovrhovoditelja i s njima dogovoriti eventualno obročnu otplatu duga ili neki drugi način otplate dugovanja. oni vam vode spis i trebali bi znati koliki je iznos duga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija