Jump to content

Dijete krivac za nesreću ?


VUKOVI

Preporučene objave

na putu do škole dijete se vozilo biciklom ,pješačkom stazom ,koja ide uz glavnu cestu.sa sporedne ceste .automobil izlazi na glavnu cestu i dolazi do sudara sa materijalnom štetom na automobilu.vozač automobila napušta mjesto nesreće ,dolazi mi kući tražiti odštetu.nakon što se nismo dogovorili poziva policiju.dobijam rješenje da je dijete krivo za izazivanje nesreće radi nepropisnog uključivanja u promet.a vozač automobila nije odgovoran po nikakvoj točki .dali je to moguće .imam li pravo tražit policijski zapisnik vozač je umirovljeni policijski službenik.nisu radili ni alkotest ,jeli on obavezan?

 

.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

samo odvjetnik može dobiti policijski zapisnik.

 

zašto niste prijavili nesreću i bježanje sa mjesta nesreće.

danas svako djete ima mobitel .zar je bio problem nazvati policiju i hitnu.

dali djete ima kakve posljedice.

 

iz onoga što je napisano nije razvidno ko je koga udario

ko je kome oduzeo prednost prolaska.

ali obično vozači auta budu proglašeni krivima zbog nezgode,zbog neprilogođavanja uvjetima na cesti.

nako što je prošlo 24h kako svrhe ima raditi alkotest.

 

bez odvjetnika se neupuštati u raspravu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nesreća je se desila prije 2 mjeseca.dijete je se oporavilo.ono što me iznenadilo je presuda koju sam danas dobio ,gdje je dijete proglašeno krivim,odnosno ja kao roditelj.molim nekog tko zna da mi pomogne.ako se dijete vozi pješačkom stazom koja je paralelna uz glavnu cestu a auto dolazi sa sporedne ima znak stop mora li dijete stati i propustit auto?.dijete je biciklom udarilo u prednji blatobran auta.policija je pozvana naknadno.sastavili su zapisnik.sva krivica je stavita dijeteu .a vozača ne terete ni za napuštanje mjesta nesreće ni uključivanje sa sporedne ceste na glavnu bez zaustavljanja. jesu li policajci bili dužni napraviti alkotest vozaču auta.? .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija