Jump to content

Bolovanje kod sezonskog zaposlenja


superjasko

Preporučene objave

Forumaši,

 

imam slučaj u kojem meni bliska osoba ima dijagnosticiran Hodgkinov limfom. Trenutno je odrađena trećina kemoterapija, pretpostavlja se da će liječenje trajati do 4-5 mjeseca slj. god.

 

Prilikom dijagnosticiranja bolesti, bila je u sezonskom radnom odnosu (šanker) preko radne knjižice. Zanima me koja su joj prava? Budući da je radno mjesto sada zatvoreno jer radi samo sezonski...

 

Da li bolovanje nastaje teći bez obzira na zatvaranje radnog mjesta ili predstoje druge akcije? Da li postoji mogućnost ostvarivanja druge naknade i koji je postupak?

 

Osoba ima zamrznut studentski upis u prvu godinu fakulteta budući da je nakon ljeta trebala krenuti na fakultet.

 

Unaprijed hvala na vašim odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala rubens na odgovoru, posebno tako ranom, 6.25 ujutro? :)

 

to sam i pretpostavljao, hvala na uputi o roku od 30 dana

 

zanima me, nakon prekida takvog postupka, odnosno isteka tog roka od 30 dana i prekida bolovanja, koji su daljnji mogući koraci? Koja prava ima ta osoba, s obzirom i na situaciju da ima i zamrznuti status studenta....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija