Jump to content

Hitno Vas molim za odgovor!!


Helena2H

Preporučene objave

Suprug mi je preminu 6.12.2010 godine od tada do danas dobila sam samo nepravomoćnu presudu da njegov sin iz prvog braka i ja kao supruga iz drugog braka imamo pravo na imovinu na jednake djelove. To je što se tiče ostavinske a traje 27 mijeseci. Isti taj sin je mojoj kćerki i meni 29.04.2011 isključio struju u stambenom dijelu gdje živimo dok on u doljnjem dijelu kuće gdje ima pravo na obrt ima struju. Cijele nekretnina glasi na pok. supruga kao i struja. Struja je napravljena preko istog sata, sve dozvole lokacijske koje sam dala sudkinji na uvid i svjedok iz Elektroslavonije koji 40 godina radi na hitnim intervencijamami je rekao da je struja ispravno napravljena i da nema straha od zapaljenja, gđa. sudac nije uvažila niti jedan naš dokaz nego je donijela odluku da se struja ne može vratiti u prvobitno stanje jel nisam pristala na sudskog vještaka. Molim Vas lijepo kakav bi dokaz trebao da nam vrate struju i kako je moguće da netko isključi samovoljno struju i ostavi nas u ne uvjetima za život i pri tome ne bude kažnjen. Unaprijed hvala na odgovoru P.S do 15.03.2013 imam pravo na tužbu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

šta ti tu ima biti nejasno .

tužiteljica si. tražila si povrat u prvobitno srtanje ?

trebala si dokazati da postoji ne postoji opasnost od požara opasnost.

odbila si izvođenje dokaza, vještačenje. (nisi htjela trošak)

nisi dokazala svoju tvrdnju .

ostaje njegova tvrdnja da postoji opasnost od požara.

sad su troškovi veči od troška vještačenja koje bi dobila nazad ako bi usjela u postupku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija