Jump to content

Zabrana ulaska u zemlje eu


zlajoan

Preporučene objave

Pozdrav,vozac kamiona sam,imao sam kontrolu u Austriji kojom je udvrdjeno da sam prekoracio vise od 90 dana sengena te da bih trebao se vratiti u maticnu zemlju.Medjutim samim time dobio sam papir na kojem pise da sam platio 500€ kazne,danas nakon 6 mjeseci sam na izlazu iz Hrvatske obavjesten da imam zabranu ulaska u Austriju i samim time u cjeli sengen,posao mi igra u tome i ne znam sta da radim.Pomoccc??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Imao sam zabranu ulaska od jedne godine u EU izdana KD republike hr istice mi za par dana kako mogu poslije zabrane da putujem normalno ili

Dobio sam zabranu ulaska u EU od jedne gosine od strane republike hrvatske koja mi istice za par dana kako poslije putujem trebam za austriju ljep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
Dana 08. 01. 2021. u 0:41, Njegova je napisao:

Pozdrav svima.

Da li neko zna da mi kaze postoji li zabrana ili neka novcana kazna, ako pri izlasku iz Madjarske kazu da je samo NAPOMENA i spomenu 30 dana, ili gdje bih i kako mogla da provjerim sve ovo?

Ne znam madjarski, a jedino sam ovo shvatila.

U pasosu imam sasvim normalan pecat, a nikakav papir mi nijesu dali (osim sto je granicar napisao moje podatke i adresu u nekom malom papiricu), a do sad nijesam dobila nista ni od koga. 

Bila sam u Njemackoj od 15.07 - 15.10 (prekoracenje na 1 dan).

Unaprijed hvala!

Zapravo sam imao slican slucaj...samo sto nisam dobio nikakav pecat u pasosu za razlika od vama...nisam platio nikakvu kaznu a prekoracio sam mozda mjesec ipo....napisao je carinik na neki mali listis neke stvare rekao ki je da stavim adresu i potpis...nisam je razumeo nista samo sa ruke mi je pokazala kao u stilu bezi bezi....Sta se dogodilo sa vasem slucaju dal ste imali problem pri sledeci ulaz u sengenu...i sta ste zaprvo iradili ako moze savet....hvala lep dan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 08. 01. 2021. u 0:41, Njegova je napisao:

Pozdrav svima.

Da li neko zna da mi kaze postoji li zabrana ili neka novcana kazna, ako pri izlasku iz Madjarske kazu da je samo NAPOMENA i spomenu 30 dana, ili gdje bih i kako mogla da provjerim sve ovo?

Ne znam madjarski, a jedino sam ovo shvatila.

U pasosu imam sasvim normalan pecat, a nikakav papir mi nijesu dali (osim sto je granicar napisao moje podatke i adresu u nekom malom papiricu), a do sad nijesam dobila nista ni od koga. 

Bila sam u Njemackoj od 15.07 - 15.10 (prekoracenje na 1 dan).

Unaprijed hvala!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani, molim za info/pomoć. 

Naime jučer sam se vraćala u BiH iz Austrije (bila sam u posjeti kod zaručnika) preko Njemačke. Uvijek računam dane, ovaj puta sam ostala oko 24 dana, ali jučer mi je policajac rekao da sam ostala JEDAN DAN duže i podigao tužbu protiv mene. To je prvi put da mi se dešava nešto ovako. Greška je bila slučajna. Nisam platila kaznu, ali rekao mi je da očekujem neko pismo. Zanima me šta mogu očekivati. Za par mjeseci imam svoje vjenčanje u Austriji i ovo me skroz obeshrabrilo.. Ne mogu da vjerujem koja frka se digla oko 1 dana. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija