Jump to content

Psihopat


cis

Preporučene objave

Zanima me sto napraviti kada me "progoni" osoba od 56 godina?

Napda me i prijeti preko facebook-a, uz to da ce sve moje privatne podatke napisati na tu drustvenu mrezu..

Pise kako bi me tukao, silovao i neznam sta sve ne i stvarno sam se pocela brinuti.:neznam: Inace bio je par puta u psihijatrijskoj bolnici di mu je dijagnosticirana narcisoidnost, i psihopatija. Znao je fizicki napast ljude bez nekog posebnog razloga. Policija mu ajmo rec nemoze nista jer ima veze u atj Lucko. Neznam sta da napravim.

Dali ga mogu s cime prijavit? Posto imam 18 god. dal to spada pod cyberbulling? Ili da cekam da me napadne, a zivi dosta blizu mene. Ne zelim se skrivati, zelim normalno hodat ulicom bez straha da ce covjek u crnom skociti na mene. Molim pomoc, savjet, bilosta.:jok:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kakve veze ima to što je on bio u ATJ Lučko, nemojte tako razmišljati. Otiđite do bilo koje policijske postaje, prijavite prijetnju, predočite konverzaciju na facebooku gdje spominjete to što kod vas izaziva strah. Pustite te teorije zavjere "njega svi u policiji znaju", nije to bas tako kao što mislite. Ako ima osnove nesto će se poduzeti. Najgore je ne prijavitii čekati da se stvar sama rješi. Isto tako, mnogi lažno prijavljuju nekoga, želeći nekome napakostiti, nadam se da to kod vas nije slučaj i da je sve kao što ste rekli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me sto napraviti kada me "progoni" osoba od 56 godina?

Napda me i prijeti preko facebook-a, uz to da ce sve moje privatne podatke napisati na tu drustvenu mrezu..

Pise kako bi me tukao, silovao i neznam sta sve ne i stvarno sam se pocela brinuti.:neznam: Inace bio je par puta u psihijatrijskoj bolnici di mu je dijagnosticirana narcisoidnost, i psihopatija. Znao je fizicki napast ljude bez nekog posebnog razloga. Policija mu ajmo rec nemoze nista jer ima veze u atj Lucko. Neznam sta da napravim.

Dali ga mogu s cime prijavit? Posto imam 18 god. dal to spada pod cyberbulling? Ili da cekam da me napadne, a zivi dosta blizu mene. Ne zelim se skrivati, zelim normalno hodat ulicom bez straha da ce covjek u crnom skociti na mene. Molim pomoc, savjet, bilosta.:jok:

 

Kao što veli Stradivari, prijaviti prijetnju, a kaznenoj prijavi predočiti ispis razgovora između vas i dotičnog sa Face-a, koji će biti dokaz u postupku. Ukoliko se bojite za ove "veze" koje dotični ima u policiji, onda kazneno djelo prijavite direktno državnom odvjetništvu. Takva faca sigurno ipak nije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Isla sam pokusati prijaviti , dakle objasnila situaciju rekla da sve imam na drustvenoj mrezi Facebook, i kazu mi da moram imati svjedoka koji zna za te poruke. i mora biti iz uze obitelji.

E sad, punoljetna sam osoba, i cemu onda mjesanje mojih roditelja ili nekog drugog clana obitelji? To ne zelim, jer bi se poceli brinuti, a smatram da imaju i previse svojih problema te da ja ovo mogu sama rijesiti. Zasto uopce trebam nekog svjedoka ako imam dokaze na fb-u. ?

Doticna osoba je vec navodno pocela pisati stvari u vezi mene i moje obitelji. Stvarno ne kuzim princip po kojem policija radi :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sugerirao sam vam direktan odlazak na državno odvjetništvo. Da se izbjegnu moguće komplikacije. Imate dopisivanje preko Face-a, koje će poslužiti kao dokaz. Nema u tom dopisivanju nikakve eventualne povrede privatnosti počinitelja, e-dopisivanje je jednako kao da vam je poslao obično pismo - pristao je da to dopisivanje bude dostupno na uvid drugima i ono je dokaz. A zahtjev policije? To bolje da ne komentiram. Ovaj njihov zahtjev imao bi smisla samo ukoliko vi nemate nikakav drugi dokaz doli vaše riječi. Tada radi prosudbe vjerodostojnosti vaše kaznene prijave, bilo bi poželjno imati i dodatan dokaz, u vidu iskaza člana obitelji ili prijatelja kojima ste se povjerili, jer se uvijek uzima da, ukoliko osoba doživljava prijetnje, da će se nekome potužiti od bliskih osoba. Naime, to je normalna reakcija u takvoj situaciji. Ali nije generalna. A čak i u takvim situacijama, vjeruje se oštećeniku, zaprima prijava i ide se u obradu, pa onda državni odvjetnik postavlja ovakve zahtjeve, a ne policija.

 

Otiđite na državno odvjetništvo sa isprintanom prepiskom sa Face-a, tamo prijavite i navedite što vam je policija "savjetovala", jer će vas pitati zašto to niste prijavili policiji. Nemojte se ustručavati. Također, dajte im do znanja kako je počinitelj bivši pripadnik ATJ Lučko, pa sumnjate u njihovu pristranost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija