Jump to content

Obavjest o dugovanju prema Hrvatskom Telekomu


elizabetha

Preporučene objave

Dakle prije par dana dobila sam na kućnu adresu od Odvjetničkog društva Hrvatskog Telekoma da me obavještavaju da imam dugovanje koje moram podmiriti.U toj obavjesti niti piše koliko dugujem, niti šta dugujem.Međutim prije 7 godina imala sam dug koji sam uredno platila,račun je plačen u 11.mj.2006,a u međuvremenu su oni poslali preko suda da mi se ovrši plaća.U prosincu sam išla na sud i pokazala da sam platila dugovanje i tad mi su mi na sudu dali riješenje da je dug podmiren u cijelosti i da je postupak dovršen do kraja.Naravno u tom rješenju piše da oba dvije stranke se imaju pravo žaliti u roku osam dana.Na sudu mi je objasnila da ako postoje neke kamate da će oni to potraživati u tih osam dana.Međutim ja sam zvala u Hr.Tele.i pitala dali postoje još kakve kamate ,rekla mi je da ne i da je to riješeno,ali da nazovem ipak njihovog odvjetnika i da provjerim za svaki slučaj.Nazvala,pitala i rekli da je dugovanje podmireno u cijelosti.Nakon sedam godina oni meni šalju obavjest da imam dug prema njima koji moram podmiriti,napisali su mi zadnju uplaćenu ratu,(naravno to je bila zadnja koju sam dugovala),niti su napisali ostatak duga,niti koliko,niti odkad,ništa.Imam sudsko rješenje.Mene zanima dali oni mogu nakon 7 godina potraživati neki dug za koji ja uopće neznam da postoji i kako to ako i postoji da nisu obavjest poslali prije.A da imam bilo kakav dug nebi mogla danas koristiti i dalje njihove usluge niti bi mogla imati mob.na pretplatu niti preko njih niti preko bilo koje druge mreže jer su povezani. Molila bi neki savjet....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zvala sam ih gore i rekli su mi da imam neke kamate od 900 kn,.gđu sam pitala da mi objasni kakoOnda imam kamate ako sam podmirila sve i imam sudsko rješenje,svaki odgovor je ne znam..i da kako imam sudsko rješenje kad njoj piše da sam u ovršnom postupku i dalje i da rekla mi je da nema zastare..pa to je smješno. Ovdje je netko lud...I rekla je da ne zna kako mi nisu poslali obavjest u tih sedam godina..a ma

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam znala da to moram tražiti od njih..dobila sam sudsk rješenje i to je to...čim je sud dao meni rješenje gotova stvar.Eto i šta sad,dali imaju oni pravo mene tražiti te kamate ako uopće i postoje nakon 6 godina..Imam mob na pretplatu,kako sam ga onda dobila,ako nije sve podmireno,kako su mi oni rekli..Znam da sam dosadna,ali sad me to muči

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija