Jump to content

stabljika marihuane


vordalav

Preporučene objave

Evo ukratko.neko me je cinko da sam posadio marihuanu policija dolazi kod mene i ja ih bez naloga i svjedoka puštan na pretres kuće i dobrovoljno im predajem 0.2 grama trave i jednu stabljiku marihuane 1 metar visine. kakvu kaznu otprilike mogu očekivati? zatvorsku ili može i da bude samo novčana kazna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Propisana kazna je kao što je G-man naveo, ali vjerojatno će tu biti i olakotnih okolnosti (nadam-nadaj se) ako do sada nisi kažnjavan zbog sličnih farmaceutskih hortikultura pa bi sud mogao i ublažiti kaznu, malo bi moglo biti i uvjetne kazne+sudski troškovi i novčana kazna (ovisno o olakotnim okolnostima, godinama starosti..........).

 

I neću ti previše "pametovati" ali ostavi se tih biljaka odnosno farmaceutizma takve vrste.

Dobra je i domaća rakija (2 decilitra dnevno) i to ti je zdravije od travuljine, a nije kažnjivo.

 

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovorima. Nisam nikad kažnjavan što se tiče droge. u 30 tim sam godinama, nisam maloljetnik. A što se tiče rakije, ne pijem alkohol. Iskreno travu ponekad zapalim da mi da apetit i invalid sam bez noge pa zapalim đoju da mi i ublaži fantomske bolove, pogotovo kad se vrijeme mijenja. Ne gutaju mi se tablete protiv bolova. Tako da se nadam novčanoj kazni, mada je to zeznuto u ovim teškim vremenima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija