Jump to content

Prevara


ssara

Preporučene objave

Moj problem je sto sam prevarena od strane tzv.vidovnjakinje ,tj.prevarantkinje.Dala sam joj 2300 kuna i srebrnu narukvicu,sad kad trazim to nazad ,ne zeli da mi vrati.Bila sam u depresiji i bas ocajna,pa sam nazvala jedan od brojeva iz oglasa.Pozurila sam pa sam joj brzo platila,kako bi me "izlecila" od uroka i raznih gluposti.Gde mi je pamet bila,pitam se.Sad kad sam se raspitala o njoj,vidim da ima puno ljudi koje je prevarila i zato hocu moje pare nazad.Ne znam kakav je postupak,prijava policiji ili da to sredim na neki drugi nacin?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Podnesite kaznenu prijavu policiji ili nadležnom Općinskom državnom odvjetništvu za kazneno djelo prijevare iz čl. 236. st. 1. KZ-a. Iako je veliko pitanje hoće li Državno odvjetništvo što poduzeti po toj prijavi, imajući u vidu prirodu vašeg "ugovora" - sam ugovor je takav da dovođenje u zabludu teško bude prošlo. Ali nemate što za izgubiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upozorila sam je u jednom ,ali vec pred kraj razgovora.

 

Tada vrijedi onaj dio snimke od trenutka danog upozorenja.

 

Mada,kad sam pricala sa jednim policajcem rekao mi je da nije zabranjeno snimati moje razgovore,jer ja nikoga ne prisluskujem,snimam ono sto je upuceno meni

 

Vrhovni sud Republike Hrvatske se ne bi složio s vašim policajcem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija