Jump to content

Pravomočnost rješenja o MTU


sven30

Preporučene objave

Dobio sam rjesenje o minimalno tehnickim uvjetima,radi se o caffe baru u zgradi...posto su ispunjeni svi uvjeti kako izmjera buke okolisa tako i zvucna izolacija pa sam i dobio pozitivno rjesenje.Posto su stanari stranke u postupku i ulozili su zalbu rjesenje nemoze postati pravomocno,sta po sluzbi za gospodarstvo znaci da nesmijem nikako zapoceti sa radom...a posto je obrt u funkciji troskovi dolaze svaki dan...Dali netko zna sta napraviti??, s obzirom da ce taj postupak trajati tko zna do kada,jer ako se njima žalba i odbije,imaju jos pravo pokretanja upravnog spora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A upozoreni su...a sta se tice nadoknade stete su mi rekli da nesmijem odjavit obrt,jer mi se nadoknada stete racuna do dana kada je obrt prijavljen...a posto taj cijeli postupak moze trajat jako dugo,do tada moram placat doprinose i ostala davanja...sta je cirka 2000 kn mjesecno,a nemam pravo za naknadu doprinosa,samo za prosjecnu zaradu...samo mi nije jasno,jer sam u taj prostor usao u 3 mjesecu i tada sam dobio rjesenje o MTU i tada su stranke u postupku ulozili zalbu,sto znaci da isto rjesenje nije bilo pravomocno niti izvrsno,ali su mi u sluzbi za gospodarstvo rekli da mogu radit,onda je ministarstvo turizma uvazilo zalbu,i cak niti sluzbi za gospodarstvo nije jasno zasto...jer su naveli neke besmislene stvari...i kako mi je sa tom uvazenom zalbom ponisteno rjesenje o mtu,drzavni inspektorat me zatvorio do otklanjanja nedostataka...odnosno dok ne dobijem novo rjesenje o mtu...zatim sam predao zahtjev za novo rjesenje,i posto su svi uvjeti ispunjeni tako sam i dobio novo rjesenje,na tom rjesenje ne pise niti da zalba odgadja izvrsenje niti da ne odgadja,ubiti sam mogao ponovno zašpocet sa radom kao i nakon prvog rjesenje,kad je stvar bila ista,i nitko nije pitao za pravomocnost...ali su me sad usmeno upozorili da ne radim...sve mi to ispada da sama sluzba za gospodarstvo nezna sta smijem sta nesmijem...i neznam dali postoji mogucnost da mi daju neko privremeno rjesenje za rad dok postupak traje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija