Jump to content

Oduzimanje Talijanske vozacke dozvole,moguce?


sb-pu

Preporučene objave

Pozdrav,

zanima me informacija je li moguce oduzimanje talijanske vozacke dozvole,hrvatskom drzavljaninu?

 

Imam situaciju za koju sam sad saznao,imalo sam kaznu iz 2012 za voznju u alkoholiziranom stanju 0,7 i voznju bez svijetala. Naravno zalio sam se na obje kazne,nakon godinu dana dobio sam ponistenje kazne za svijetlo,ali za alkohol nisam dobio nista,da bi slucajno saznao da u policiji uopce nisu dobili moju zalbu za alkohol i da se kazn vodi kao pravomocna (6mj bez vozacke dozole ) i kazna od 1000 kn nije placena. Gosp u policiji je rekla da mi tih 1000 kn treba sjesti na povrat poreza i ne znam jel naplacena i ne znam kako da saznam jel naplacena, a sto se tice oduzimanja, nemam talijansko drzavljanstvo samo dozvolu za rad i boravak pomocu kojeg sam polozio u italiji, sada sam se vratio u Hr za stalno i razmisljam o prebacivanju vozacke ali ne znam hocu li imati kakvih problema s tom kaznom,

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sada sam se vratio u Hr za stalno i razmisljam o prebacivanju vozacke ali ne znam hocu li imati kakvih problema s tom kaznom,
Ako kazna treba sjest na povrat poreza koji će tek bit za nekoliko mjeseci (ukolko osoba na to ima pravo) najbolje je u poreznoj provjerit da li postoji neplaćena kaznu,istu platit i zamjenit vozačku.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija