Jump to content

prijedlog za ovrhu


nmaja

Preporučene objave

Dobar dan, naime zanima me jedna stvar. Prije 2 mjeseca dobila sam prijedlog za ovrhu s dugovanjem od 3500 kuna. Pisalo je da moram platit u roku od 8 dana. Propustila sam taj rok i platila za 20 dana. Zanima me da li mi ovrhovoditelj moze sjesti na racun iako sam platila dugovanje ali ne u roku?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozz svima !

 

Imam pitanje vezanio za ovrhu pa da sad ne otvaram novu temu, nadam se da nije problem da ovdje pitam..

 

Samo Vas molim za što hitniji odg

 

Naime dobili smo ovrhu radi duga teleoperateru.Na vrijeme smo uložili prigovor te je za 14.2 na sudu zakazano pripremno ročište. Zanima nas na koji način možemo odgoditi nedolazak jer smo iako smo trebali dobiti slobodni dan na poslu u zadnjem trenu smo saznali da ipak nije moguće dobiti SD..Isto nas zanima koje bi bile posljedice nepojavljivnja na ročištu ? Jer bih odma došla policija ili ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Pozdrav! Imam dug u Tele2 od 2007, od tada me nisu kontaktirali dok 2013 ja njih nisam nazvala da ih pitam u kojem sam procesu.inače potražuje dug C.E.I Zagreb kažu mi da pred ovrhom ste i ja ih pitam dali mogu plaćati u obrocima i dogovorimo se po 200kn mjesečno ni jednon nisam toliko uplatila jer nemam ma da to nije ni bitno.. ono sto me zanima je dali je meni vec nastupila zastara jer 7god nisu se ni javljali ni ništa dok ja njih nisam nazvala i sto dalje. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija