Jump to content

zahtjev za podjelu izvan bračne stečevine


Contija

Preporučene objave

poštovana gospodo,

 

u prosincu 1978 kupio sam gradilište na periferiji zagreba a u prosincu 1979 sklopio sam

 

brak.brak je razveden 1990.Bivša supruga sad me tužila i traži polovicu ove nekretnine

 

-gradilišta.potpisom kupoprodajnog ugovorom ja sam isplatio vrijednost i odmah stupio u

 

posjed nekretnine a to piše i u ugovoru.Ja smatram da samo stečevina u ugovoru se po

 

zakonu može dijeliti a postupak bivše supruge je protu zakonit i krivično djelo.moje pitanje

 

-je li mogu pokrenuti kaznenu prijavu ili neku drugu radnju protiv bivše supruge

 

poštovanje sa zahvalnošću contija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

budite jako oprezan, ako Vam je bivša atraktivnog izgleda i voli se družiti s predstavnicima zakona ... Šalu na stranu ali s obzirom na ono što je otac doživio sa svojom bivšom, cijelo vrijeme trajanja braka ga je uredno varala. Te da bi pokušala sakriti svoja nedjela počinila je devet (9) abortusa naravno ilegalno i zakonski kažnjivim načinom. Kad to otac više nije mogao trpiti 1992.g. podnosi zahtjev za razvod braka, koji se pozitivno riješava 1996.g. Nakon četiri mjeseca od razvoda otac, pokojna baka i ja kupujemo gradilište, e tu tek počinju kome... O tome ću drugi put, nemožete vjerovati što se sve može u lijepoj našoj... :glavomozid:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija