Jump to content

ovrha bez ugovora


marion

Preporučene objave

Suvlasnik sam u zgradi koja ima vlastitu kotlovnicu. Jedna tvrtka rukovodi proizvodnjom tople vode za grijanje i potrošne tople vode. Svi stanovi imaju ugrađene kalorimetre i brojila za potrošnju tople vode. 2004. godine potpisao sam Ugovor sa tvrtkom o rukovođenju postrojenjem. U Ugovoru je propisan način obračuna troškova. U sezoni grijanja 2004/2005 dobivao sam račune obračunate kako je propisano u Ugovoru. 2005. su suvlasnici (njih 54%) sa istom tvrtkom sklopili novi ugovor u kojem je propisan novi način obračuna troškova grijanja i tople vode.Po tom ugovoru više se troškovi ne obračunavanju prema očitanju kalorimetara i brojila već prema kvadraturi stana. Isti Ugovor nisam potpisao. Budući da u stanu ne živim i nemam potrošnje topline niti tople vode počeli su mi stizati računi 10-15 puta veći nego ranije.Iste nisam plaćao pa sam dobio rješenje za ovrhu na novi iznos. Ima li smisla podnositi prigovor? Molim hitan odgovor. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija