Jump to content

Hok


iivo

Preporučene objave

Mora li disciplinski tužitelj HOKa odgovoriti podnositelju predstavke u kojoj je sadržan dokaz o zloupotrebi prava njihovog člana?

:pravila:

 

 

Na dvije predstavke zbog zloupotrebe prava u postupku pred sudom dobio sam odgovor te su predstavke odbačene, što nije čudno jer „vrana vrani ne kopa oči“.

:crvenikarton:

 

Na novu treću predstavku, koju sam poslao prije četiri mjeseca te ponovljenu od prije mjesec dana zbog nove zloupotrebe prava u sudnici pred svjedocima za što imam dokaz mojeg pravnog zastupnika kojeg sam predočio gospodi iz HOKa, još se nisu očitovali.

:propis:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Mora li disciplinski tužitelj HOKa odgovoriti podnositelju predstavke u kojoj je sadržan dokaz o zloupotrebi prava njihovog člana?

 

Načelno bi vas trebali obavijestiti o ishodu disciplinskog, ali... Praksa pokazuje i suprotne primjere.

 

Na dvije predstavke zbog zloupotrebe prava u postupku pred sudom dobio sam odgovor te su predstavke odbačene, što nije čudno jer „vrana vrani ne kopa oči“.

 

To vam je ujedno i odgovor.

 

Na novu treću predstavku, koju sam poslao prije četiri mjeseca te ponovljenu od prije mjesec dana zbog nove zloupotrebe prava u sudnici pred svjedocima za što imam dokaz mojeg pravnog zastupnika kojeg sam predočio gospodi iz HOKa, još se nisu očitovali.

 

Vidite prvi odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija