Jump to content

Anonimni email


riaa

Preporučene objave

Postovani,

Molim vas ukoliko mozete da mi odgovorite na ovo moje pitanje.Odlucila sam se za ovu temu i smatram da bi vase znanje i iskustvo moglo da mi da odgovor na ovo moje pitanje.Zanima me kako se moze otkriti anonimni email?Prije godinu dana,inspekcija rada je mojoj prijateljici dosla u radnju sa anonimnom email prijavom.Procitali su sadrzaj,ime posiljaoca i email.Ona je od tada posumnjala da je neko od njenih zaposlenih poslao email inspekciji rada,potpisan sa tudjim imenom i email adresom.Da li je moguce i kako to otkriti,s obzirom da je prosla godina dana?Koliko dugo se cuvaju podaci o svakom korisniku,IP adesi,koje sve podatke ISP cuva i koliko dugo?Koliko dugo se cuvaju log datoteke, koje sve podatke prilikom surfanja prikupljaju?Moja prijateljica ima nekog poznanika u inspekciji koji joj je obecao da ce to razotkriti.Medjutim,kao i kod svih,i njeni radnici rade bez prijave,ugovora...,dakle "na crno"!Mislim da je besmisleno pokusavati i dalje potezati pricu o tome jer je to bilo prije godinu dana,mnogi su od tada otisli da rade na druga mjesta,a ona je platila kaznu od 1000KM zbog nadjenih nepravilnosti.

Unaprijed hvala,Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija