Jump to content

Savjet


bananana1612

Preporučene objave

Naso sam se s likom koji mi je obecao da mi moze sredit zatvaranje mog kredita, povrat sredstava kredita i plus neki bonusi ako uzmem kredit preko njega. Predstavio se kao kreditni posrednik koji radi za agenciju xxxx. Nakon sto smo odradili kredite ovjerili smo kod javnog biljeznika da on preuzima oba, jedan u rba a drugi u sberbank. Obeco mi je da ce kroz mj dana sve bit rijeseno i da ne brinem. Proslo je vec 3 mj, javlja mi se preko messengera i govori da ce sve sredit a novaca nigdje. Zanima me jel moguce da neka takva agencija radi povrat kredita i da li mogu ista napravit sa ovjerenim dokumentima u kojima stoji da on preuzima moje kredite u cijelosti osim tuzit ga pa cekat 2-3 godine na nase "vrijedne" sudove da presude u moju korist.

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pitanjeeeeeeeeeeee....ljudi što napraviti u sljedećem slučaju, svekrva mi je 2002 g. dobila od RH zapisnik o uvođenju u posjed imanja od cca 5950 m2 i na osnovu toga dobila suglasnost za stambeno zbrinjavanje na podrčjima PPDS-a, nakon kojeg je dobila ugovor o darovanju građevinskog materijala i u tom ugovoru stoji da će se sklopiti ugovor o darovanju građevinskog zemljišta. Taj ugovor je iz 2004. godine i navodno nakon 10 g RH (koja je prethodne godine bila vlasnik) ti dopusti da se ona uknjiži kao vlasnik. Aliiii sada se ispostavilo da ona ipak ne može dobiti tu kvadraturu od cca 5950 m2 već samo 2000 m2 i da da izjavu dali hoće otkupiti preostali dio ili ne da bi mogla dobiti ugovor o darovanju zemljišta i naravno da se ona uknjiži kao vlasnik navedene kuće. IIII da zaboravila sam reći, navedeno zemljište je moj suprug i njegov otac očistili i raskrčili obrtaslo raslinje i panjeve posjećenog drveća iiiii sad bi oni to njima na fin način "uzeli" ili "naplatili". Pravnici dragi što nam je činiti? Hvalllaaa :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija