Jump to content

ovršni postupak od odvjetničkog društva


lusilu

Preporučene objave

Štovani.

Mojem suprugu poginuo je sin 2009. nakon ostavinske rasprave suprug je preuzeo sve na njega, sa obzirom da bivša supruga se nije izjašnjavala.

Nakon nekog vremena došla je opomena iz banke da je ustanovljen dug po sinovom tekućem računu,pa smo zvali i ineteresirali se, preko poznanice (tocnije sestre bivše supruge)

koja tamo radi,ali nisu nam dali bas konkretne podatke, treba doći osobno...

Nakon toga došlo je rješenje o ovrsi, na koje se suprug nije žalio, a nakon godinu dana, točnije danas, ovršni postupak od punomoćenika banke(odvjetničko društvo xxx).

Štu činiti i kako napisati prigovor, sa obzirom da je moj suprug nezaposlen i nema nikakvih pokretnih i nepokretnih nekretnina na sebi, te dali spominjati da nismo sigurni da je sa tog tekućeg računa dizano nakon sinove smrti (bivša supruga i njena sestra) u banci.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Štovani.

Mojem suprugu poginuo je sin 2009. nakon ostavinske rasprave suprug je preuzeo sve na njega, sa obzirom da bivša supruga se nije izjašnjavala.

 

šta je to što je preuzeo na sebe ? dali je nešto nasljedio ?

 

nasljednik vbrača imovinu ostavitelja do vrijedniosti nasljeđene imovine.

 

nije se žalio na rješenje o ovrsi ????? napravio si je medvjeđu uslugu . ima obvezu po pravomoćnom rješenju bez obzira na vrijednost imovine koju je nasljedio.

sad je kasno za žalbe. žalbu je trebao pisati kad je dobio rješenje o ovrsi.

jedino ga izvlači to što nema imovine (nekretnine ni pokretnine ) ni aktivan račun na koji prima plaću.

 

zbog moguće ovrhe ( u narednih barem 10godina) nesmije na sebe kupiti nekretninu niti na svojračun primati zarađeni novac

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija