Jump to content

Zabrinut otac o nepoznatoj lokaciji kceri


vplecko

Preporučene objave

Postovani,

 

 

Rastavljen sam sa dvoje djece koje zive sa mamom, uredno platisa alimentacija, cak i kada nisu sa zenom vise mjeseci vec na mojoj skrbi, ili mojih roditelja u inozemstvu placam i dalhe alimentaciju, i zanima me slijedece:

 

 

Bivsa zena uredno laze gdje se starija kcer nalazi, npr. lagala da i Italiji kod frenda a na Tenerifama, da u Becu sa frendicom a bila u Parisu, itd.

S obzirom na situaciji u svijetu, a i kcer je punoljetna ali se skoluje na faksu i uredno placam alimentaciju, smatram da imam pravo znati tocno gdje i kada mi se kcer nalazi. No vec vise od godinu dana samo dobivam lazi gdje se nalazi, a dogadjaji proslog petka u Parizu jasno dokazuju koliko je svijet siguran, i kao takvo ima opravdanog razloga za ovim.

 

 

Moje pitanje, da li postoji nacin ako i kako sankcionirati bivsu zenu za tajenje laganje lokacije kceri za koju placam alimentaciju??

 

 

Hvala unaprijed

 

 

Zabrinut

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bivsa zena uredno laze gdje se starija kcer nalazi, npr. lagala da i Italiji kod frenda a na Tenerifama, da u Becu sa frendicom a bila u Parisu, itd.

S obzirom na situaciji u svijetu, a i kcer je punoljetna ali se skoluje na faksu i uredno placam alimentaciju, smatram da imam pravo znati tocno gdje i kada mi se kcer nalazi.

Ne ulazim u to zašto vam bivša laže.

Kćer je punoljetna, i čak ni majci ne mora raportirati gdje se nalazi i što radi u svakom trenutku.

 

a dogadjaji proslog petka u Parizu jasno dokazuju koliko je svijet siguran, i kao takvo ima opravdanog razloga za ovim.

 

Vjerojatnost da vam kćer strada u prometnoj nesreći je bar 50 puta veća nego da strada u terorističkom napadu. A budala bilo koje vrste sa kalašnjikovom može jednako napraviti masakr i ovdje.

 

Da , svijet je jako, jako nesigurno mjesto, mnogo više nego mislite.

Neki asteroid može za par dana pobiti sve živo na Zemlji - jedan je neki dan prošao iza orbite Mjeseca. Neki od sedam supervulkana na Zemlji može sutra eksplodirati i pobiti pola stanovništva Zemlje - Yellowstone eksplodira u prosjeku svakih 450000 godina, a sada nije eksplodirao već 600000 godina - kasni i može ruknuti svaki čas.

 

Jesam li vam dao dovoljno razloga da budete zabrinuti?

 

Moje pitanje, da li postoji nacin ako i kako sankcionirati bivsu zenu za tajenje laganje lokacije kceri za koju placam alimentaciju??

Zapravo ne.

Vi i ne znate želi li kćer da znate gdje je, zar ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci u drugim rijecima, oprostite na izrazu, muski su dobri da daju spermu i alimentaciju?!

 

znam da kcer punoljetna, to stoji, i ne branim da ide, samo ako placam alimentaciju, valjda imam pravo traziti istinu od bivse da znam gdje mi se nalazi kcer - posto bivsoj dajes alimentaciju a ne kceri.

 

Ažurirano

 

Hvala Mario. I dotle placam alimentaciju? dom se skoluje?

 

A sto kada nije kod bivse skoro 3 mj, dal i tada bivsoj "moram" placati alimentaciju....a starija kod mene ili mojih?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci u drugim rijecima, oprostite na izrazu, muski su dobri da daju spermu i alimentaciju?!

 

znam da kcer punoljetna, to stoji, i ne branim da ide, samo ako placam alimentaciju, valjda imam pravo traziti istinu od bivse da znam gdje mi se nalazi kcer - posto bivsoj dajes alimentaciju a ne kceri.

 

Ažurirano

 

Hvala Mario. I dotle placam alimentaciju? dom se skoluje?

 

A sto kada nije kod bivse skoro 3 mj, dal i tada bivsoj "moram" placati alimentaciju....a starija kod mene ili mojih?

 

podnesi tužbu za prestanak prava uzdržavanja (ćerka je tuženik . supruga nema ništa sa tim)

uzdržavanje si dužan plaćati dok sud ne odluči drugačije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci u drugim rijecima, oprostite na izrazu, muski su dobri da daju spermu i alimentaciju?!

 

Samo to?

 

Ne, nego moraju dati i puno više od toga.

Primjerice, ostaviti stan ženi i djeci.

 

Porezima napuniti više od 70% proračuna.

 

Raditi opasne i teške, zahtjevne i stresne poslove koji donose manje zadovoljstva ali su bolje plaćeni - pa da ih se može vrijeđati da su "za isti posao plaćeni više od žena".

 

Raditi 5 godina duže a umrijeti 7 godina ranije tako da onaj drugi spol ima mirovine.

 

U slučaju rata braniti domovinu - za muškarce ne vrijedi 'moje tijelo, moj izbor'. A kad pritom izgube zdravlje i djelove tjela, onda umjesto poštivanja i zahvalnosti često dobivaju čak i uvrede i ponižavanje.

Da nastavim?

 

 

 

A sto kada nije kod bivse skoro 3 mj, dal i tada bivsoj "moram" placati alimentaciju....a starija kod mene ili mojih?

 

Niste spomenuli da kćer živi kod vas.

Kao što je bovu napisao - treba tražiti ili prestanak uzdržavanja ili primjenu - da majka plaća.

 

Za drugu kćer, ako više ne živi s majkom - tražiti dokaz da i dalje živi kod majke. Ako ne živi kod majke, ne treba plaćati majci nego kćeri - ako i dalje studira.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija