Jump to content

Oporezivanje švicarske mirovine


mojhazza

Preporučene objave

Majka mi je bila zaposlena u Švicarskoj 2 godine u periodu od 1969. do 1971. god. Po povratku u domovinu, zaposlila se i, kad je stekla uvjete, otišla u prijevremenu starosnu mirovinu kojom prilikom joj je uračunat i švicarski radni staž. Kad je, prema Švicarskim zakonima, stekla uvjete za njihovu starosnu mirovinu, ista joj je isplaćena, i to, sukladno njihovim propisima, a s obzirom na kratak period zaposlenja, jednokratno, u iznosu od oko 14.000 CHF. Zanima me kako se plaća porez na tako isplaćenu mirovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kad je, prema Švicarskim zakonima, stekla uvjete za njihovu starosnu mirovinu, ista joj je isplaćena, i to, sukladno njihovim propisima, a s obzirom na kratak period zaposlenja, jednokratno, u iznosu od oko 14.000 CHF. Zanima me kako se plaća porez na tako isplaćenu mirovinu.

 

pročitaj dobro o čemu se radi. vjerujem da je dobila povrat sredstava uplaćen za dopunsko mirovinsko ( 2. ili 3. stup).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija