Jump to content

Raskid Tcom ugovora


Alisa S.

Preporučene objave

Dobar dan.

 

Imam jedan problem i nadam se da će te biti u mogućnosti pomoći mi.

Moja obitelj je dugogodišnji korisnik tcom-a(naš ugovor s njima je davno istekao i nije bio mijenjan) ali na žalost radi financijskih problema morat ćemo prekinuti paket koji imamo s tcomom(telefon/internet/kablovska). Problem dolazi u tome da telefon glasi na mamino ime ali na žalost ona je bolesna i nepokretna tako da nije u mogućnosti otići tamo potpisati raskid ugovora.

Zato vas pitam da li mogu nekako prekinuti ovaj ugovor bez njenog odlaska u njihov centar jer stvarno više ne možemo ovako plaćati. :/

 

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda biste trebali pitati u poslovnici. Ja sam otišao u HT poslovnicu, dobio formular i mama je to potpisala. Nakon 12-ak radnih dana riješili smo se Ht-a i njihove fiksne linije.

 

 

Ako pak želite mijenjati operatora, onda s tim operatorom sklopite ugovor i oni će prenijeti broj. To može trajati - (kod mene - 10 mjeseci, jer je HT namjerno blokirao prijenos).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda biste trebali pitati u poslovnici. Ja sam otišao u HT poslovnicu, dobio formular i mama je to potpisala. Nakon 12-ak radnih dana riješili smo se Ht-a i njihove fiksne linije.

 

 

Ako pak želite mijenjati operatora, onda s tim operatorom sklopite ugovor i oni će prenijeti broj. To može trajati - (kod mene - 10 mjeseci, jer je HT namjerno blokirao prijenos).

 

Znači ne moram uopće prekinuti ugovor??

Kanim mijenjat operatera na bnet...davaju puno više i kvalitetnije za pola cijene od onog što plaćamo. Nama je aktivan paket ali na žalost imamo 2 mjeseca dugovanja. To znam da moram naplatiti prije uopće želim prekinuti s njima.

Namjerno blokirao prijenos??? :/ ugh :psuje:

 

Uglavnom,hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oh super,bar su platili :)

 

Na žalost od besplatnog wifi ništa ^^' Ahhhh....znam da ne postoji nešto kao savršena tvrtka :/ ali ipak su bolji od tcom-a....mislim,tamo smo korisnici skoro od početka postojanja njihove kablovske i ama baš ništa,nikakve benificije nikada nisu dali...osim povećanja cijene na apsurdno,lošeg i površnog tretiranja prema nama kao korisnicima i čak smanjenja nekih programa sa zamjenom čiste gluposti od kanala. Da i nemamo probleme s plaćanjem svejedno bih već prešla jer su mi se popeli na vrh glave :/

Na žalost sve te tvrtke su prilično skupe....neko vrijeme sam mislila i o Amisu ali kad sam vidjela kakve probleme ima mi frendica s routerom(i već su se raspravljali s njima 100 puta),ne hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija