Jump to content

VELJKO MILJEVIC I JUG NA GPP-u


anonimno

Preporučene objave

Mozda ce biti malo subjekitvno jer sam danas polozio,ali vjerujem da vecinu zanimaju gore nevedeni ispitivaci,jer su novi na podrucjima koje ispituju...dakle;

 

Veljko Miljevic, izuzetno ugodan, covjek ne dolazi s namjerom nekoga srusiti, ima specifican nacin ispitivanja, naime uzme presudu i spis koji ste imali na pismenom i redom ispituje institute na koje nailazi, s tim da ne pita na uobicajeni nacin sve kandidate odjednom, vec kandidata po kandidata...e sad posto mu je bio prvi dan i ja sam mu bio prvi kandidat ispitivao me je 45min, ali ostale kolege nakon sto je uvidio da bi to trajalo citavu vjecnost po 20 ak minuta...ali sve u svemu osnove osnova pita

 

Jug, najvece iznenadenje dana, jer je ne ugodno, vec vise nego ugodno ispitivao,isao je redom po citavoj materiji postupka, do redovnih i izvanrednih lijekova i na kraju posebni postupci, dakle osnovne institute...ponovno navodim mozda je moj dojam presubjektivan posto sam danas najsretniji na svijetu,ali nadam se da cu pomoci kolegama....i na kraju da ne zaboravim ako cita VELIKI POZDRAV SAPTACICI IZ KARLOVCA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija