Jump to content

ovrha hrt 2005


djurki

Preporučene objave

pozdrav dobio sam dopis o dugovanju iz 05 god da dugujem 1600 kn i da mi ured hanževački i kompanija daje mogučnost otplate na 6 rata po 270 kn mj. ja se uistinu ne sječam duga da nije podmiren i kako hrt u 11 godina nije poslao ni jednu obavjest o dugovanju kako i dan danas plačam istu pretplatu bez obavjesti o dugovanju a tamo neko 3 me potražuje u ime prvoga .stoga me zanima dali ima zastara u tome predmetu koja su moja prava i što učinit sa time.

img113.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav dobio sam dopis o dugovanju iz 05 god da dugujem 1600 kn i da mi ured hanževački i kompanija daje mogučnost otplate na 6 rata po 270 kn mj. ja se uistinu ne sječam duga da nije podmiren i kako hrt u 11 godina nije poslao ni jednu obavjest o dugovanju kako i dan danas plačam istu pretplatu bez obavjesti o dugovanju a tamo neko 3 me potražuje u ime prvoga .stoga me zanima dali ima zastara u tome predmetu koja su moja prava i što učinit sa time.

Tako sam i ja ove godine dobio isto rješenje o ovrsi od JB-a da od 2008-2010 godine i to na adresi na kojoj nikada nisam bio živio, kako u pravnom tako ni u stvarnom obliku, niti s istom adresom imam ikakve veze, dugujem za HRT pretplatu.

 

Poslao sam na rješenje JB-a prigovor sa uvjerenejm o prebivalištu, sada čekam odgovor suda.

 

Danas u RH samo gledaju da vas očerupaju ! To je nama naša borba dala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija