Jump to content

Anex ugovora o radu


Lau

Preporučene objave

Poslodavac namjerno oteže s davanjem na potpis anexa ugovora o radu. Zovem od direktora do šefova, ali točno čekaju zadnji dan pred istek važećeg anexa. Def. se planiram posavjetovat s odvjetnikom prije potpisivanja, ali neću stići u jedan dan. Imam li kakav period za savjetovanje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poz, u stalnom sam radnom odnosu več 13 god. Na istom radnom mj. gdje sam od prvog dana, ali sam unazad 6 mj. premješten na ispomoc u drugu poslovnicu 50 km dalje. Anex mi je do 31.08.2016. i poslodavac mi nudi novi anex da ostanem, ali mi to nikako ne odgovara pošto mi ne podmiruje putne troškove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po tom anexu bi tako trebalo i biti, ali to nije moguće jel zbog narušeni međuljuskih odnosa(voditelj poslovnice me više tu ne želi) s

 

Ažurirano

 

Po tom anexu bi tako trebalo i biti, ali to nije moguće jel zbog narušeni međuljuskih odnosa(voditelj poslovnice me više tu ne želi) s

 

Ažurirano

 

Po anexu bi tako i trebalo biti, me voditelj u ovoj poslovnici ne zeli, te m serviraju mi novi anex.

 

Ažurirano

 

Najviše me muči taj rok za potpis anexa. Štiti li mene na bilo koji način zakon da imam koji dan da se posavjetujem vezano za sadržaj anexa. Da ne potpisuj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Normalna procedura je uvijek da se ima vremena za razmisliti i da se ne "prisiljava" pojedinca da potpiše ugovor/aneks istog u roku odmah.

 

No, kao što sam napomenuo, vi biste se u tom slučaju trebali vratiti u raniju poslovnicu ili da vam se dade otkaz, ali otkaz treba obrazložiti, a ovaj razlog koji ovdje navodite nije valjan razlog za otkaz, pa bi bio izgledan uspjeh u parnici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija