Jump to content

odvjetnik Cipčić


anonimno

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...

Evo ja bila.Njih trojica u uredu i tajnica. Kažu da se bave svim granama prava, svaki od njih zadužen za nešto.Dobri su i zanimljivi.Pričali smo o svemu barem pola sata,ili 45 min, vrijeme je letjelo. Bitne su im ocjene,duljina studiranja, jezici, auto nije bitan. Oni su bili neki suprer studenti tak da zahtijevaju to i od vježbenika.Nije bilo nikakvog testitranja, razgovora na eng. Izgeda da su ok ljudi. :thumbs:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Jedan od ta dva brata je studirao samnom.Završio pravo za 3,5 god (najboljem studentu generacije je za to trebalo 4 god), ali nijednu knjigu nije vidio (ured na kaptolu, tenis sa Sokolom itd).S njim je bar bilo smijeha kad bi ga zapalo da odgovori na bilo koje pitanje profesora iz ispita koje je položio. Bilo koje.To nemože biti dalje od "super studenta" nego što je.Ljudi nemojte pisati gluposti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slažem se sa pinjurice

 

kako je mlađi brat završio fax - vraži poslovi, znanjem i učenjem sigurno nije

 

a da ne govorim koliki su neprofesionalci!

Zvali su me na razgovor i ja ima kažem da sam zapolesna, oni kažu ok, samo dođite. Ja nakon posla jurim na intervju da bi mi stariji brat rekao kako naš razgovor završava odmah jer oni traže nekoga tko ispunjava uvjete za poticaje, znači nezaposlenu osobu. koji gubitak vremena...

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ali će se brzo ohladiti kada budu saznali kako ne ispunjavaju uvjete za dobijanje drž.poticaja.

Nadalje, ti drž.poticaji su školski primjer kršenja Ustava, Zakona o radu, Međunarodne konvencije o radu, dalje ne znam.

VladaRh donosi Odluke i tak, kak im se svidi..

Ti poticaji su ako se ne odnoe na Rome, invalide i slično, nepošteni....

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala svima koji su objavili kakvi su ustvari.Eto ja sva iskompleksirana zbog njihovog pogleda i tona glasa kad sam pricala o svojim ocjenama. Najstariji od njih trojice kaze da je zavrsio pravo za 3,5 godina, a najmladji ostavio dojam da ima dobre ocjene (osim dvice iz gpp-a !!).A znaci oni takvi! Znaci jos uvijek traze vjezbenika!?A sta bi oni, odvjetnici?I kojeg vraga svi toliko pitaju za ocjene?Pa da sam s 4,5 zavrsila, zaposlila bih se na sudu a njima se beljila! :-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam njihov odvjetnik ali ih poznam, a ne slažem se sa vama.

 

Njihov pokojni otac je bio ugledan u pravnim i profesorskim krugovima, a preminuo je za vrijeme studiranja mlađeg.

 

Obojica su sasvim dobri odvjetnici.

 

Loše ti je to izravno pljuvanje po kolegama jer zvučiš kao netko vrlo ljubomoran.

 

Objavi svoje ime pa da tebe malo analiziramo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Mlađi je i samnom studirao. Nije završio za 3,5 godine već još nešto ranije. Ali u isto to vrijeme je imao prosjek navodno 4,2 !. Studirao i u Londonu te dosta posla od tamo dobijaju, zstupaju neke strane banke i fondove...

 

Uglavnom, sad imaju neku vježbenicu navodno je plaćaju 6.300 neto. Poznavao sam i raniju vježbenicu koja je je imala plaću 5.500 neto.

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 1 godina kasnije...

DidaSime je napisao:

Nisam njihov odvjetnik ali ih poznam, a ne slažem se sa vama.

 

Njihov pokojni otac je bio ugledan u pravnim i profesorskim krugovima, a preminuo je za vrijeme studiranja mlađeg.

 

Obojica su sasvim dobri odvjetnici.

 

Loše ti je to izravno pljuvanje po kolegama jer zvučiš kao netko vrlo ljubomoran.

 

Objavi svoje ime pa da tebe malo analiziramo.

 

Nitko ništa nije govorio o njihovom pok. ocu,nit je itko govorio kakvi su odvjetnici.Govorili smo o tome da je najmladji završio fakultet preko debele debele veze (u mojoj generaciji najveće, polaganje cijele godine već do kraja zimskog semestra bez da su se otvorile korice knjiga)i to je istina.To je to.Od "super studenta" kakvim se očito predstavlja dalje nemože biti.

 

A da li je najmlađi "sasvim dobar odvjetnik" čisto sumnjam poznavajući ga s faksa ali o tom nebi jer nemam neposredna saznanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

DidaSime je napisao:

Nisam njihov odvjetnik ali ih poznam, a ne slažem se sa vama.

 

Njihov pokojni otac je bio ugledan u pravnim i profesorskim krugovima, a preminuo je za vrijeme studiranja mlađeg.

 

Obojica su sasvim dobri odvjetnici.

 

Loše ti je to izravno pljuvanje po kolegama jer zvučiš kao netko vrlo ljubomoran.

 

Objavi svoje ime pa da tebe malo analiziramo.

 

Pa kakve veze ima njihov otac ovdje??Sto znaci da ako im je otac bio iznimno ugledan odvjetnik da i oni moraju biti ugledni i dobri odvjetnici.

 

Moja sućut za njihov oca ali poznam te Cipćiće. Čak sam i studirala sa jednim od njih. I samo mogu reći da je taj jedan od njih polagao Kurtovića sa slušalicama ( jer njega nije mogao sarmirati)

Rijetko koji profesor bi ga srušio i to samo zbog toga što su mu znali oca.

I sad oni traže prosjek ocjena kao kriterij za biranje vježbenika.

Presmiješno i žalosno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija