Jump to content

Upit u vezi datuma upisa djeteta na poreznu


RenatoK

Preporučene objave

Postovani,

imam jedno pitanje u vezi izracuna olaksice na placi kad se upise dijete na poreznu karticu.

Upisao sam 2. dijete na poreznu i u samoj poreznoj je djelatnik porezne upisao datum 13.2 da vriijedi da sam tad upisao 2. dijete.

I sad na plaću za 3. mjesec se onda primjenjuje doticna olaksica od 13.2 pa do 28.2 ili? Pa po tome olaksica nije skroz primjenjena na placi za 3. mjesec?

Takodjer, placa za 4. mjesec bi onda trebala biti obracunata puna olaksica od 1.3 do 31.3 ili?

Hvala na pojasnjenju,

Renato Kaćera

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Super, samo je problem sto je meni ista placa isplacena u 3. mj za 2.mj i sad evo i u 4. mjesec za 3.mj, a po tome bi trebala bit za 4. mjesec veca, zbog te pune olaksice?

Kome da se zalim po to pitanju, mojoj kadrovskoj od firme ili?

Hvala,

Renato

uređeno: od RenatoK
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prođite u poreznu i raspitajte se tamo, ja kad sam svoje dvije kćerke odjavljivao sa PK kartice, sa tim datumom kojim sam ih odjavio, prestala mi je i olakšica, a tako bi trebalo biti i obrnuto, najbolje Vam je otići u PU (poreznu upravu) pa se tamo raspitati, možda nije na vrijeme provedeno...

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija