Jump to content

odvjetnik ne zeli vratiti papire


brunowien

Preporučene objave

Prije par godina slucaj je zavrsio na upravnom sudu u vezi statuta branitelja ,tom prilikom odvjetnik mi je uzeo sve vojne potvrde i rijesenja u orginalu ,kako je vrijeme prolazilo odvjetnik se nije javljao niti me kontaktirao .

Nazavo sam Upravni sud a odgovor je bio da je slucaj rijesen negativno jos prije  2 god.

Pokusao sam posle toga kontaktirati odvjetnika na vise nacina ,ali sve bezuspjesno na email jednom je odgovorio da se ne radi o njemu ,

prije par tjedana na mi je rekao tel. da se to nalazi na drugom dijelu grada  u podrumi  nesortirano i da njemu treba 2 dana da to izvadi posto su ti dokumenti nesortirani i zatrapani . i da se to placa ali on nezna koja tarifa pa mora da vidi .

Ponovno sam mu poslo email ali on ne reagira niti odgovara -kako su to jedini dokumnti u orginalu od vojske i morh koje sam posjedovao samo ja posto se nisam nigdje vodio i evidenciji jako su mi vazni .

Kako dalje postupiti i kome prijaviti odvjetnika ?

molim moderatara ako tema nije za ovaj forum da ga prebaci u drugi 

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Pozdrav  svima

Nakon što sam se obratio odvjetničkoj komori,prije par dan odvjetnik je poslao kopiju tužbe i 13 prazni papira preporučeno. Ali nigdje nema originalni vojni papira koje ja tražim, očito da se čovijek zajebaje sa mnom i ne želi vratiti papire .Da li ga ponovo prijaviti ili odustati od svega.  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija