Jump to content

Odlazak u mirovinu


dcanic8

Preporučene objave

Poštovani

Imam 43 godine i 33 godine mirovinskog staža i DVO sam. Nisam radio izračun mirovine ali svakako bih otišao u mirovinu i nastavio raditi kao civil. Neznam dali je bolje otići po članku 6 pa zamrznuti mirovinu prije novog zaposlenja ili otići po članku 6a pa primati 60% mirovine za vrijeme rada u civilstvu. Molim za vaše mišljenje. Svaka pomoć je dobrodošla.Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , dcanic8 je napisao:

Poštovani

Imam 43 godine i 33 godine mirovinskog staža i DVO sam. Nisam radio izračun mirovine ali svakako bih otišao u mirovinu i nastavio raditi kao civil. Neznam dali je bolje otići po članku 6 pa zamrznuti mirovinu prije novog zaposlenja ili otići po članku 6a pa primati 60% mirovine za vrijeme rada u civilstvu. Molim za vaše mišljenje. Svaka pomoć je dobrodošla.Hvala!

Imaš malo godina i malo staža pa češ mirovinu pričekati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, beroduba je napisao:

Imaš malo godina i malo staža pa češ mirovinu pričekati

Poštovani beroduba,

Potpuno ste u krivo,poštovani dcanic8 ima dovoljno puno godina i mirovinskog staža za priznavanje mirovina po članku 6. i 6.a Zakona o mirovinskom osiguranju DVO i PS.

Lijep pozdrav

PS

Ostatak odgovora na temi - usporedni izračun mirovina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , prof je napisao:

Poštovani beroduba,

Potpuno ste u krivo,poštovani dcanic8 ima dovoljno puno godina i mirovinskog staža za priznavanje mirovina po članku 6. i 6.a Zakona o mirovinskom osiguranju DVO i PS.

Lijep pozdrav

PS

Ostatak odgovora na temi - usporedni izračun mirovina.

Sory krivo sam bio informiran

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, prof je napisao:

Zato i postoji Legalis, za pravilno informiranje

Legalis portal inače svojim pravilima poziva sve koji u njegovim forumima objavljuju, a naročito one koji odgovaraju na pojedina pravna pitanja, da svoja mišljenja iznose u najboljoj vjeri i sa isključivom namjerom pomaganja osobama koje su ta pitanja postavila. Legalis portal vjeruje da su svi odgovori na postavljena pitanja odgovoreni u najboljoj vjeri, i prema najboljem znanju osoba koje su te odgovore sastavile i objavile,a osobnog sam mišljenja da ste Vi prof jedan od tih.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija