Jump to content

Svea ekonomy - Credit ekspress


NinaRijeka

Preporučene objave

Poštovani. 

Imala sam dug prema Tele 2 iz 2013 godine. Taj dug je preuzela Svea E. Oni su neumorljivo zvali neko vrijeme i dug nisu uspjeli naplatiti. Ja već imam obustavu na 1/4 plaće i definitivno sam za to da se dug otplati čim dođu na red. Oni su sad taj dug prosljedili Credit E. Koji mi je doma poslao opomenu sa iznosom plus kamate. Kad sam nazvala i objasnila da sam za to da se dug otplati čim dođu na red počinju njihove prijetnje da će promjenut sredstva ovrhe. Ja definitivno nemam ništa na sebi  ni stan(koji doduše nije ni moj samo tu živim),nemam ni auto. Kad sam pitala da mi malilom pošalju neki izvadak-dokument da vidim šta zapravo moram platiti 4 000 kn plus kamate oni govore da dokumenta nemaju.Pa na temelju čega su onda došli do te cifre?Neki svjet? Njihov prijedlog je da im plaćam koliko mogu i da će se to onda zbrojiti sve skupa pa kad na Fini dođu na red da će se dug umanjiti za uplaćeni iznos s tim da se ne povlače s reda naplate u Fini. 

Hvala svima na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija