Jump to content

Pokretanje upravnog spora protiv Grada


Cendrix

Preporučene objave

Grad me želi izvlastiti sa 133 m2 jer bi kroz taj dio zemljišta radio ulicu ,također i drugim vlasnicima uzima dijelove zemalja.Radi o tome da četiri kuće nemaju put autom ali imaju put pješice.Ministarstvo je odbilo moju žalbu imam li pravo povest Upravni apor protiv toga jer se protiv bilo kakvom prolasku ili ulice kroz moju zemlju.odbio sam naknadu pa je grad pokrenuo izvlaštenje,također i ostali vlasnici kroz koje treba proći zamišljena ulica odbijaju pomisao prolaska ulice.Grad sve objašnjava društvenim interesom,mada se radi o četiri kuće ja mislim da je ovo sada izmišljanje tople vode,nemaju put automobilom ali imaju nužno prolaz malog državnog puta...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Cendrix je napisao:

imam li pravo povest Upravni apor protiv toga

Svaki pojedinačni akt kojim javnopravno tijelo odlučuje o pravima,obvezama ili pravnom interesu stranke u upravnom postupku na koji nije dopušteno izjaviti redoviti pravni lijek,je podložno sudskoj kontroli,odnosno je moguće isto napadati tužbom(upravni spor).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija