Jump to content

DVA PUTA OVRŠEN ZA ISTI RAČUN


DVAPUT OPLJAČKAN

Preporučene objave

Molim Vas ako mi možete reći šta da napravim jer me jedan odvjetnički ured dva puta ovršio u korist svog kijenta.Prvo su mi sjeli na plaću putem direktne naplate i onda još jednom putem fine za potpuno iste račune i ovrhe za istog ovršitelja.Kako sam kasno shvatio šta rade kontaktirao sam odvjetnički ured koji zastupa ovršitelja da me dva puta ovršuju za istu stvar koja je već naplačena no stadardno su me otkantali sve dok nisam zaprijetio tužbom.E sad me zanima dali ja baš stavrno budem morao putem suda do svojih novaca a radi se o nekih 15 ak tis. kuna ili postoji neki bezbolniji i manje stresan način?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, DVAPUT OPLJAČKAN je napisao:

Prvo su mi sjeli na plaću putem direktne naplate i onda još jednom putem fine za potpuno iste račune i ovrhe za istog ovršitelja.

Je li koji od ovih postupaka obustavljen ili dovršen, jer je dug u cijelosti namiren? Jesu li oba rješenja o ovrsi od strane suda poslana na naplatu ili je bila u pitanju izravna naplata?

prije 1 sat, DVAPUT OPLJAČKAN je napisao:

no stadardno su me otkantali sve dok nisam zaprijetio tužbom.

U ovakvim slučajevima ne ide tužba, već protuovrha u postupku koji je posljednji pokrenut i koji se još naplaćuje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija