Jump to content

A1 raskid ugovora na pretplatu


korisnik0102

Preporučene objave

Pozdrav! Molim za hitnu pomoć pri raskidu ugovora.

U 12 mj. sklopio sam ugovor s A1 telefonski (na daljinu). Nisam vlasnik linije ali imam ugovor sklopljen na moj broj, vlasnik linije je otac. Na kućnu adresu mi došao ugovor poslan poštom (poštar je samo ostavio u sandučiću, datum naveden na kuverti je 07.02.2019.) te u ugovoru piše da imam pravo na jednostrani raskid ugovora u roku od 14 dana jer je isti sklopljen na daljinu. Piše i da zahtjev za raskid mogu poslati pismeno ili e poštom ( u poslovnici su rekli da ne mogu raskinuti kod njih; ne kužim zašto ne)

Zanima me slijedeće: zašto je ugovor poslan tek nakon dva i pol mjeseca?

Od kad teče taj rok za raskid?

Moguli raskinuti taj ugovor bez plaćanja naknade ili penala?

Kako poslati zahtjev za raskid?

Kako zadržati broj da mi ga ne deaktiviraju? (uzo bi kod njih neku drugu tarifu na svoje ime) 

Te postoji li kakav obrazac za raskid ugovora?

Ugovor je sklopljen na 24 mjeseca i želio bi raskinuti taj ugovor samo za svoj broj a otac bi i dalje ostao pod ugovorom..

Unaprijed puno hvala!!!

uređeno: od korisnik0102
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pisano preporučeno poštom im u roku od 14 dana od primitka ugovora pošaljete: ovim putem jednostrano raskidam ugovor taj i taj od tog i tog datuma, koji sam primio tada i tada (vlastoručno potpišite). Po mom mišljenju, ne biste trebali plaćati naknadu za prijevremeni raskid ugovora. Naravno da u njihovoj poslovnici neće baš trčati da raskidaju ugovore, neće Vam olakšati da prekinete svoju obvezu prema njima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija