Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
nevenko

Fiktivna firma

Preporučene objave

Zanima me, osoba koja ima nesto kao fiktivnu firmu, prijavljuje za mirovinsko i socijalno najnižu plaću a na banki daleko veću radi kreditiranja i td. koji zakon krši i gdje ju se može prijaviti.

Uzoran i prevaren gradjanin

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Banke u većini slučajeva traže potvrdu REGOS-a prije odobravanja kredita, na kojoj je točno vidljivo koliki su uplaćeni doprinosi tj.osnovica za uplatu doprinosa.To je mjerodavan i točan dokument po kojemu je prijevara nemoguća.

Također se traži i IP obrazac ovjeren od porezne uprave koji ima iste elemente.

Dakle, neće bankari na svoju štetu.

Podijeli ovu objavu

To je vjerojatno sada, ali do prije nekoliko godina to nažalost nije bio slučaj, barem kod ZABE i PBZ-a. Banke su preko toga prelazile znajući za to, kako bi odobravali veće kredite i više zaradili. Ali i na svoj rizik. Sve za novac!!

Međutim ja sam misio da li je osoba povrijedila koji zakon prema državi. Izgleda da očito nije. Znači nevin tj. nevina.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this