Jump to content

Brisanje teretovnice


obicno

Preporučene objave

Pozdrav! 

U Zemljišniku mi je na vlastovnicu upisano da je čestica ima svojstvo kulturnog dobra-(upisano 2004 godine "neznam kojom logikom,ministarstvo je stavilo skoro cijelo mjesto pod "kulturno dobro" ali dobro...)

Prosle godine sam odlucio graditi kucu na toj cestici, i od ministarstva kulture trazio da mi skinu zastitu sto su isti prihvatili jer stvarno nema smisla da ta lokacija bude kulturno dobro. Poslali su mi papire da moja cestica ne prestavlja kulturno dobro,i da drzava nema na istu pravo prvokupa itd.Sve super. Te papire sam prilozio uz projekt u zupaniji i dobio gradevinsku dozvolu.(Pravomocnu). Isti period kada sam predao zahtjev za gradevinsku dozvolu(u ozujku), predao sam i u sud iste papire da mi se sa vlastovnice izbrise teret kulturnog dobra. I nakon 7 mjeseci pogledam online zemljisnik i tamo pise: Zabilježuje se odbijajuci prijedlog za brisanje spomenika kulture?! Zovem ministarsvo oni naravno kazu da mi zemlja nije kulturno dobro i da su mi poslali papire, i da nista ne brinem.Kako cu izbrisati sa vlastovnice taj teret ako sud ne postuje misljenje ministarstva kulture?!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija