Jump to content

Crna lista


kbszeljko

Preporučene objave

Molim admina , ako sam pogriješio mjesto teme da ju prebaci tamo gdje spada .

Da budem kratak i jasan koliko uspijem : 

Nalazim se na crnoj listi banaka radi duga RBA banci na tekučem računu star preko petnaestak godina za račun koji su oni prodali agenciji za naplatu dugova , što znaći da su sebe namirili i 01.06.2016. godine mi zatvorili taj račun .

Djelatnica mi kaže da ću biti na crnoj listi dok ne rješim problem sa tom agencijom , što sumnjam da ću napraviti za svog života , pa pitam ima li kakvog izlaza za mene , da me skinu sa crne liste ?

Željko

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , kbszeljko je napisao:

Molim admina , ako sam pogriješio mjesto teme da ju prebaci tamo gdje spada .

Da budem kratak i jasan koliko uspijem : 

Nalazim se na crnoj listi banaka radi duga RBA banci na tekučem računu star preko petnaestak godina za račun koji su oni prodali agenciji za naplatu dugova , što znaći da su sebe namirili i 01.06.2016. godine mi zatvorili taj račun .

Djelatnica mi kaže da ću biti na crnoj listi dok ne rješim problem sa tom agencijom , što sumnjam da ću napraviti za svog života , pa pitam ima li kakvog izlaza za mene , da me skinu sa crne liste ?

Željko

 

 

Radi se o crnoj listi koju kreiraju BANKE a ne trgovačka društva koja se bave otkupom dugova! Budući da se banka prodajom duga "namirila" i da prema vama nema više nikakvog potraživanja, počeo je teći rok od tri godine nakon kojeg ćete biti obrisani sa "crne liste"! Djelatnici banke a posebno niži činovnički kadar često ne posjeduju dovoljno znanja da meritorno daju savjete pa onda daju paušalne izjave! Ja bih na vašem mjestu postavio pitanje HROK-u koji je pravo mjesto za takvu informaciju, ali namirenjem banke (cesijom je namirena) prestaje i vaša obveza prema banci kao i stanje zbog kojeg može početi teći rok kušnje (tri godne) u HROK-u! :ideja::vjeruj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Sunčana strana ulice je napisao:

Radi se o crnoj listi koju kreiraju BANKE a ne trgovačka društva koja se bave otkupom dugova! Budući da se banka prodajom duga "namirila" i da prema vama nema više nikakvog potraživanja, počeo je teći rok od tri godine nakon kojeg ćete biti obrisani sa "crne liste"! Djelatnici banke a posebno niži činovnički kadar često ne posjeduju dovoljno znanja da meritorno daju savjete pa onda daju paušalne izjave! Ja bih na vašem mjestu postavio pitanje HROK-u koji je pravo mjesto za takvu informaciju, ali namirenjem banke (cesijom je namirena) prestaje i vaša obveza prema banci kao i stanje zbog kojeg može početi teći rok kušnje (tri godne) u HROK-u! :ideja::vjeruj:

Moj imenjače .

Razveselio si mi jutro i dan .

Spremam se danas baš u bolnicu na neku operaciju i dao si mi malo elana  za budučnost . Izdržali budemo i to iako mislim da je to pokvareno od banke , ali dobro , neka me drže na crnoj listi , neka uživaju u tome , pa neka im bog sudi . 

Tebi stvarno hvala što si mi odgovorio.

Željko

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija