Jump to content

Gradevinska dozvola


Ministar1994

Preporučene objave

Postovani, imam pacelu koja je kupljena 1990 godine. Svi su papiri bili sredeni 1/1, ali kako je počeo rat nista se na njoj nije pocelo gradit.

Gradevinska dozvola je istekla, pa me zanima sta mi je sad radit. Da li se gradevinska dozvola moze produzit? I koji su mi daljnji koraci.

Napominjem svi papiri su bili izvadeni struja voda placene komunalije, jer bez toga ne bi mogao dobit gradevinsku dozvolu.

Svaka informacija je dobro dosla, unaprijed hvala 😇

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Ministar1994 je napisao:

Postovani, imam pacelu koja je kupljena 1990 godine. Svi su papiri bili sredeni 1/1, ali kako je počeo rat nista se na njoj nije pocelo gradit.

Gradevinska dozvola je istekla, pa me zanima sta mi je sad radit. Da li se gradevinska dozvola moze produzit? I koji su mi daljnji koraci.

Napominjem svi papiri su bili izvadeni struja voda placene komunalije, jer bez toga ne bi mogao dobit gradevinsku dozvolu.

Svaka informacija je dobro dosla, unaprijed hvala 😇

Morate sve ispočetka. Dozvola se je mogla produžiti ali s obzirom da je prošlo 30 godina ne može više. Prilikom predaje novog projekta probajte se pozvati na tu građevinsku dozvolu pa vam možda priznaju to što je plaćeno i umanje komunalni i vodni doprinos. Nadam se da imate uplatnice kojima to možete dokazati. Što se tiče idućih koraka javite se arhitektu koji će vas provesti kroz proces projektiranja i planiranja kuće. Preporučam trebam.hr kako biste dobili više ponuda i uštedjeli na vremenu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Ministar1994 je napisao:

Imam vec postojeci projekat kuce, da li bi ga priznali?

Mislim da ne zbog proteka vremena. Promijenila su se svojstva kuća (zahtijeva se kvalitetniji beton tj. materijali koji imaju višu energetsku učinkovitost), građevinska dozvola nije konzumirana. S druge strane znam za dosta slučajeva u kojima je ljudima istekla dozovla ali su im priznali plaćene doprinose kod izgradnje kuće kada su ponovo predali papire.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija