Jump to content

Ovrhe ("korona situacija" )


jerko90

Preporučene objave

Pozdrav, 

Naime imam ovrhu i imam otvoren zaštićeni račun, ovaj mjesec legla mi je plaća (prošli tjedan) i inače na internet bankarstvu vidim uplatu ovrhe na javnog bilježnika, ali ne i ovaj mjesec. Znači taj iznos mi nedostaje, nije mi niti legao na zaštićeni, a nije niti otišao na javnog bilježnika kao obično. Inače imam i aktivnu zadužnicu za kredit, te mi isto svaki mj skine određeni iznos sa plaće. Ovaj mjesec mi taj iznos nije skinulo, ali je uplaćeno na zasticeni. Znaci nedostaje mi taj iznos ovrhe. Da li netko zna o cemu se radi? Hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, jerko90 je napisao:

Pozdrav, 

Naime imam ovrhu i imam otvoren zaštićeni račun, ovaj mjesec legla mi je plaća (prošli tjedan) i inače na internet bankarstvu vidim uplatu ovrhe na javnog bilježnika, ali ne i ovaj mjesec. Znači taj iznos mi nedostaje, nije mi niti legao na zaštićeni, a nije niti otišao na javnog bilježnika kao obično. Inače imam i aktivnu zadužnicu za kredit, te mi isto svaki mj skine određeni iznos sa plaće. Ovaj mjesec mi taj iznos nije skinulo, ali je uplaćeno na zasticeni. Znaci nedostaje mi taj iznos ovrhe. Da li netko zna o cemu se radi? Hvala! 

Znači, ovaj dio koji ti inače ide za zadužnicu na kredit ti je uplaćen na zaštićeni?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, jerko90 je napisao:

Da li netko zna o cemu se radi?

Trebate malo pojasniti ovo svoje pitanje. Kakvu ovrhu točno imate, na novčanim sredstvima ili na plaći? Na ime čega je ovrha? O kakvim uplatama na ime javnog bilježnika govorite, je li on ovrhovoditelj ili je samo donio to rješenje o ovrsi? I kakav je tu dug u pitanju? Svakako treba više informacija...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija