Jump to content

D. Bilić


karmelah

Preporučene objave

Moram priznati, na intervjuu je ostavio maksimalno dobar dojam. Ostavio je posao i sa mnom razgovarao jako dugo, no postoji kvaka. Kaže da je radno vrijeme od 8 ujutro do ponoći! :-? To mi nije jasno! Mislim kad takvi ljudi jedu, spavaju,..!!?I kako smo si dozvolili takav položaj da nam poslodavci ovakvo vrijeme nameću kao normalno! Mi pravnici. Znamo zakon. Nije on jedini s takvim zahtijevima, izgleda da su svi takvi. Baš me zanima jel netko od vas kolega ima takav radni ritam i kako to podnosi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Imam neka posredna saznanja o liku i djelu dotičnog kolege. Ne bih o detaljima, ali svakako želim učiniti dobro djelo i reći kolegama da ni slučajno ne idu tamo.

werner je napisao:

Patsy, možeš li mi sve pojasniti na PM.

Hvala!

Imam neka posredna saznanja o liku i djelu dotičnog kolege. Ne bih o detaljima, ali svakako želim učiniti dobro djelo i reći kolegama da ni slučajno ne idu tamo.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 godina kasnije...
Moram priznati, na intervjuu je ostavio maksimalno dobar dojam. Ostavio je posao i sa mnom razgovarao jako dugo, no postoji kvaka. Kaže da je radno vrijeme od 8 ujutro do ponoći! :-? To mi nije jasno! Mislim kad takvi ljudi jedu, spavaju,..!!?I kako smo si dozvolili takav položaj da nam poslodavci ovakvo vrijeme nameću kao normalno! Mi pravnici. Znamo zakon. Nije on jedini s takvim zahtijevima, izgleda da su svi takvi. Baš me zanima jel netko od vas kolega ima takav radni ritam i kako to podnosi.

 

Vrlo brzo ćeš prestati biti naivna i shvatiti da ne znaš "zakon" i da je bolje da si završila za automehaničara. Većina radi bez plaće i to otprilike od 7-20. Source: ex vježbenik, thank god.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija