Jump to content

Kazna za pricanje na mobitel tijekom vožnje


bruno757

Preporučene objave

Evo ima 30 minuta na putu za posao sam zaustavljen od strane splitske policije.

Pitaju me dokumente i tako i kazu zaustavljeni ste jer ste sa desnom rukom drzali mobitel na uhu i pricali.

I kaze kao postoji sansa opomene u slucaju ne kaznjavanja.

E sad u mom slucaju to nije opcija jer mi se prije mjesec dana dogodila ista stvar, sa jednom razlikom.

Ta bi bila da taj put stvarno jesam pricao na mobitel, gdje sam priznao krivicu i ispricao se.

Ovaj put NISAM. Doslovno mi mobitel bio u pretincu u autu te ga nisam ni pogledao.

E sad ja to službeniku kazem na sto on kaze, jeste.

Ja kazem mogu vam dati mobitel sa izlistom poziva, njega to ne zanima.

Da ja mogu imati vise mobitela.

Sad sto da radim ja sam papir potpisao jer sam po vjerovanju svojih kolega mlad i naivan ali ja samo nisam zelio probleme.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Potpisali ste samo obavijest o utvrđenju prekršaja, to nije priznanje krivnje. Jeste li platili već policajcu? (BTW, nabavite bluetooth slušalicu, za svaki slučaj)

Nisam platio 

Imam oni touch screen u autu povezan sa bluetoothom.

I to sam mu rekao mobitel mi doslovno povezan na razglas u autu.

Njih to izgleda nista me zanima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

OK, onda ćete sve navesti u prigovoru kad Vam stigne prekršajni nalog, te ćete tražiti da budete pozvani pred suca za prekršaje da mu sve dodatno pojasnite, te se možda možete nadati oslobođenju od prekršajne odgovornosti, posebno zato što navodite da imate spojen mobitel sa zvučnikom u automobilu i da nemate potrebe držati telefon u rukama kod vožnje. 

Na sucu je da procijeni kome će vjerovati, ali nemate druge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jos jedan problem.

Ja sam pri primanju kazne dok je policajac pisao taj papiric 20 minuta napravio poziv.

Dal ce oni to povezati stim mozda i dal se moze na sudu saznati sadrzaj poziva jer sam doslovno nazvao oca te mu rekao da me upravo kaznjava i sto da radim, sto nije bilo moguce prije same kazne.

Dal sam se mozda zajebao stim..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija