Jump to content

Uplaćen avans za materijal


rokym

Preporučene objave

Preko emajstora pronašao majstora za zamjenu centralne peći za grijanje. Dobio ponudu po kojoj sam uplatio avans za materijal(bojler i ostalo) 24,000kn sa svog privatnog računa na račun firme. Dogovor je bio da se radovi obave u roku 2-3 dana. Međutim izvođač je odugovlačio da bi nakon par dana rekao da vjerojatno ne stigne i da će mi vratit novce pa da ću mu platiti kad napravi posao. Taman od tog obećanja provjerom ustanovim da mu je od tog datuma blokiran račun u banci. Sad je prošlo već 3 tjedna od uplate i 2 da mu je blokiran račun. Na moje pozive se odaziva i svaki put kaže da će doći sutra. 
Molio bi nekog za savjet što napraviti. Koja su mi prava i mogućnosti za povratiti novce?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ruby_Danderfluff je napisao:

Kaznena prijava za prijevaru ili tužba radi stjecanja bez osnove. Predlažem da angažirate stručnu pomoć jer iznos nije mali.

 

  •  

Hvala na brzom odgovoru. Imam još par pitanja. Kaznena prijava za prijevaru, gdje se to radi, policija, dorh? A tužba pretpostavljam na sud? Stručna pomoć znači odvjetnik? Da li postoji neka preporuka? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija