Jump to content

istek ugovora sa A1


vukovar

Preporučene objave

prije 6 sati , vukovar je napisao:

Poštovani

Ističe mi dvogodišnji ugovor sa A1 početkom 03.2021 godine zanima me slijedeće:

Koliko vremenski prije moram ih obavijestiti da neću više njihovu uslugu  ,trebam li ih obavijestiti samo usmeno ili pismeno ili i jedno i drugo,jer ako ih nikako ne obavijestim, oni će produžiti ugovor po svom

neznam kako je kod A1,ali znam kako je kod tcoma...mislim da zakoni moraju biti isti ili slični....kad ugovorna obveza prestane,ona je prestala,ali vi i dalje koristite istu uslugu ,ona se ne prekida ,ali više nema ugovorne obveze i vi u bilo kojem trenutku možete preči i drugu mrežu ili prekinuti korištenje usluge ,pa i bez prethodne obavijesti...međutim ,jedino treba pripaziti jer operateri znaju prilikoom potpisivanja ug.obveze sniziti cijenu i kad ta ug.obveza istekne ,ona se nastavlja ,kao što sam napisao,ali se može dogoditi da bude cijene veća...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Mister-X je napisao:

neznam kako je kod A1,ali znam kako je kod tcoma...mislim da zakoni moraju biti isti ili slični....kad ugovorna obveza prestane,ona je prestala,ali vi i dalje koristite istu uslugu ,ona se ne prekida ,ali više nema ugovorne obveze i vi u bilo kojem trenutku možete preči i drugu mrežu ili prekinuti korištenje usluge ,pa i bez prethodne obavijesti...međutim ,jedino treba pripaziti jer operateri znaju prilikoom potpisivanja ug.obveze sniziti cijenu i kad ta ug.obveza istekne ,ona se nastavlja ,kao što sam napisao,ali se može dogoditi da bude cijene veća...

Pa zato i hoću im unaprijed najaviti,jer sam prije kod t-com imao problem, po isteku ugovora umjesto flet interneta počeli su mi obračunavati po GB i kako nisam bio upoznat sa tim dobio sam račun od 700 kn,ali su izašli u susret i morao sam potpisati opet ugovor na dvije godine .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija