Jump to content

Tuzba zbog facebooka


pingozg

Preporučene objave

U facebook grupi sam za jednog prodavatelja naveo da su mu proizvodi ok ali za jedan sam objasnio da ne vrijedi tih novaca. Prodavatelj i njegovi pristalice su me napali i krenula je rasprava u kojoj sam ja argumentirao svojom strucnoscu. Danas sam u drugoj grupi opet to spomenuo, i distancirao se da ne ulazim u druge proizvode. Sada mi prijeti privatnom tuzbom. Obzirom da se sve vidi u povijesti rasprave( koju je obrisao), sto mogu ocekivati? Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Može on tužiti, ali što može dokazati: kakve je on bolove pretrpio zato što ste mu za proizvod rekli da mislite da ne vrijedi tih novaca? To je Vaše mišljenje i on ga ne može ograničiti (uostalom, ograničio ga je brisanjem komentara). Ako nije želio da se komentira, možda je mogao isključiti komentiranje. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve sto ste napisali zvuci logicno. Ajmo reci da je osoba stvarno sposobna ici tako daleko da tuzi, za ocekivati je i da sudac ocekuje dokaz, a dokaz je rasprava u fb grupi u kojoj sam ja rekao da to ne vrijedi tih novaca na sto me je povukoa za jezik napisavsi da se educiram. Posto je to moje podrucje nastavio sam dokazivati.najruznije sto sam rekao je da su prevaranti zbog cijene. Tu jos dolaze prijetnje meni da ima moj IP i slicno. No opet to se moze vidjeti samo iz debate u fb grupi, od cega je admin puno obrisao jer su privatno prijatelji sto imam screenshotove. Na koncu ja sam izbacen iz grupe. Da li suci idu za time da se te fb rasprave iskopaju iz sustava? Jer dijelovi su obrisani

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 12 minuta, pingozg je napisao:

Hvala i jos pitanje kako moze doci do mojih podataka ako ih na fb nema? 

Može se do toga doći preko FB-a, barem do IP adrese, a onda preko vašeg providera i do fizičke adrese. Ali, to nije baš tako lako, jer oni većinom reagiraju na sudske naloge.

Prije 1 minutu, pingozg je napisao:

Clanak 147 i 149?

Da.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na objektivnim odgovoeima. Ja se samo nadam da u raspravi imam priliku pokazati da su u debati i drugi ljudi napisalo da taj artikl ne vrijedi toliko pa neka sudac procikeni da moja namjera nike bila losa nego evt u cilju objasnjenja visokw cijene sam ih nazvao prevarantima. Napisao sam da to dolazi tako zapakirano iz druge zsmlje ali da da oni to prodaju skupo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , G-man je napisao:

Može se do toga doći preko FB-a, barem do IP adrese, a onda preko vašeg providera i do fizičke adrese. Ali, to nije baš tako lako, jer oni većinom reagiraju na sudske naloge.

Da.

Imam novi element, jucer sam se prijavio u jednu fb grupu, neznajuci da je administrator prijateljica od tog prodavatelja. Ona me naravno nije pustila u grupu, napravila je screenshot mog zahtjeva, mog profila sa mojom slikom i to pobjednicki objavila na stranici prodavatelja da se vidi kako je odana prijateljica. Poslala mi je i privatnu poruku da sam nepozeljan u njenoj grupi. Da li je ok da ju upozorim na to? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo sad, Ruby_Danderfluff je napisao:

Ako je ona administrator grupe, onda može birati koga će pustiti u grupu, a koga neće. Ako hoćete trolati, vidite što se dogodilo s grupom Ravna zemlja na FB-u, pa, što bi rekli Ameri, uzmite stranicu iz te knjige.

Da, naravno da moze pustiti ili ne ali objaviti na drugoj stranici screenshotove moje slike i profila da nekoga nije pustila u grupu ne vidim drugo nego izivljavanje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija