Jump to content

Parking na privatnom posjedu


Benzin

Preporučene objave

Ne znam jel bila tema, ali kako moja zgrada ima rampu koja je pokvarena radi djece koja su pretrčavali prije 5 godina ispod dok se spuštala i pokvarili je tako vjv je senzor otišao nemam pojma. E sad znaju doci ljudi izvana. Možda zivi u tom naselju, ali parkira u dvoriste koje pripada zgradi u kojoj ja zivim i susjednoj zgradi. . Znaci parking pripada zgradi x i y a on je možda u zgradi z . Eh sad mene zanima šta se moze s njegovim autom Napravit . 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Ništa nasilno u svakom slučaju. Nažalost, jedino ispravna rampa će obeshrabriti takve pokušaje, a ako svaki stan ima svoje parkirno mjesto, tada svaki vlasnik stana može na neki način spriječiti parkiranje na svom parkirnom mjestu.

Pa moja zgrada posto

ima 3 stana samo nema službeno parking neko se u dvorištu uz zid parkira . Osim susjeda koji stane u svoju garažu ili pred nju i susjede koja stane pred svoju. Posto je to tak malo rađeno da se 2 pred garažu svoju stanu primjer susjed i ja susjeda nebi mogla do svoje garaže. I tako to funkcionira od 2015 otkad smo doselili i niko se ne buni.  A druga zgrada ima svoje parking. Sad ne znam kako bi se mogao spriječiti parking osim rampe . 

 

Sada ne znam da pozovem pauka pa NEK si traži auto po deponiju tamo pa će drugi put razmislit di će stat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, drot13 je napisao:

Pauk neće dizati auto iz privatnog dvorišta...

A može li policija što Napravit ? Odnosno da li se isplati zvati?

Da li bi pauk htio dic auto da mu predstavnik stanara plati dolazak 250 kn znam da ako bi nekom pauk dizao auto pa bi došao vlasnik taman morao bi patit 250 pa pitam jel bi moglo ti u ovom slučaju proći ili bi morao platit cijeli trošak premještanja.

Posto inače tu stoji sestrin auto, ali zbog toga sto mu se prozor neda dici stoji malo bliže ulazu posto ima taman dovoljno mjesta kod ulaz u zgradu da nikom ne smeta, a kao veća joj je sigurnosti kad je tamo bliže vratima. Jer taj auto cijeli dan stoji tu. Mislili smo da je neki susjed kupio novi auto pa jučer niko nis , ali prošlo 24 h i nemamo pojma čiji je , a smeta jer je uzeo sestri mjesto i ne živi niti u mojoj niti susjednoj zgradi tako da ja mislim da onda nema šta tu tražit .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete pozvati policiju, oni utvrde vlasnika i ustupe vam podatke da ga tužite.

Za pauk auto mora biti na javnom mjestu i mora biti neki od zakonskih uvjeta za premještanje, a tu nema ni jedno ni drugo, tako da ih ne morate ni zvati.

Dugoročno najbolje rješenje je rampa (ili jeftiniji stupić)...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 5 minuta, drot13 je napisao:

Možete pozvati policiju, oni utvrde vlasnika i ustupe vam podatke da ga tužite.

Za pauk auto mora biti na javnom mjestu i mora biti neki od zakonskih uvjeta za premještanje, a tu nema ni jedno ni drugo, tako da ih ne morate ni zvati.

Dugoročno najbolje rješenje je rampa (ili jeftiniji stupić)...

Za rampu se slazem to sam i ja reko davno sam eto mene nikad niko ne slusa. Da li se situacija šta mjenja ako je vlasnik auta neka leasing kuca ili firma. Mislim u smislu sudskog spora . 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija