Jump to content

Pao prvi put s travom-sta raditi kad me policija zaustavi?


Pali student

Preporučene objave

Pozdrav,

Zanima me posto sam pao prvi put, šta sad s vožnjom auta? Da budem precizniji tipa zapalim dan prije, oni me idući dan zaustave prilikom rutinske kontrole dok upravljam autom. 

 

1. Ako se ne varam oni vide na Motoroli da sam pao zbog trave odnosno da imam prekršaj ili moraju kontaktirat bazu?

2. Šta s testovima na opojne droge(marihuanu konkretno)? Govorim o situaciji kada vozim trijezan i čak ne konzumiram ni isti dan, koliko znam to ne igra nikakvu ulogu bez obzira šta sam normalan i evidentno je da nisam pod utjecajem?

3. Ako oni vide da imam prekršaj od prije za posjedovanje, da li u praksi daju lizalicu ili samo neki policajci ili nema pravila? Jer vidim da i po nekoliko dana čak i mjesec dana treba da izađe sve iz krvi. Ne znam kolko mi se to onda sve isplati kallkulirat.

 

zahvaljujem unaprijed na odgovorima

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tragovi THC ostaju u slini najkraće, kao što je Sivko rekao cca 1 sat, ali ako se radi o redovnom konzumentu onda je to puno više.   Ako odeš na vađenje krvi, pristutnost THC-a ponekad se može utvrditi i nakon tjedan dana. Naravno, ovo je općenito i različito od osobe do osobe. 

uređeno: od stradivari
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija